Ні для кого не секрет , що значну частину ресурсів вашого ПК резервує під свої потреби ОС. Сьогодні ми з вами говоримо про служби Windows , значна частина яких працює даремно. Наприклад , в Windows Vista їх 122 , з яких близько 25-35 не потрібно . Благо що « сімці » залишається тільки позаздрити цій цифрі . Загалом, як ви вже зрозуміли , мова сьогодні піде про те як скинути непотрібний баласт.

Детальніше: Оптимізація Windows 7 . Відключаємо служби

Категорія: OS Windows

Соціальні мережі існують не тільки для того , щоб постити котиків. Підприємці можуть отримати з них користь для свого бізнесу , правильно вибравши інструменти для роботи з соцмедіа . Редакція ЦП вивчила онлайн -сервіси , пропоновані журналом Entrepreneur .

Детальніше: Корисні SMM- інструменти для підприємців

Категорія: SEO

И так мини гайдик как побыстрей пройти все квесты, и достижения фестиваля (ивента) ежегодного Детская неделя.

Нам предстоит все время бегать с "петом" сироткой. Очень интересным ивент будет для любителей петов, ибо на этом ивенте можно получить уж больно хорошое количество новых питомцев, ну а за некоторыми прийдется охотиться до 3х лет. Ибо у одного нпц с 4 петом, можно в год получить лишь одного.

Детальніше: [Гайд] Детская неделя - Достижение - World of Warcraft | wow

Категорія: World of Warcraft MOP 5.x

Рано чи пізно ми стикаємося з просуванням свого сайту в інтернеті . Адже ми повинні расказать про своє дітище всім.

Ви можете самостійно розмістити інформацію про сайт в каталогах.

Або заплатити компаніям з просування, для професійного просування сайту в інтернеті, розвитку вашого бізнесу й збільшення ваших прибутків

Ми ж з Вами будемо реєструватися в каталогах безкоштовно .

Детальніше: Просування сайту: Безкоштовна реєстрація в білих каталогах сайтів

Категорія: SEO

Як швидко проіндексувати свій сайт? Це потрібно робити, не лише для сайтів котрі ще не індексуються роботами пошукових систем відразу після публікації в зв"язку з своїєю молодістю :) - не давно створені ресурси. Але й для старих ресурсів, котрим вже декілька років також, після публікації нового матеріалу, посилання потрібно додати в сервісах наведених нижче, це пришвидшить індексацію статтей/сторінок сайту, а також унеможливить кражу контенту іншими "колегами" у котрих звичайна індексація ресурсу може бути вижча, чим ваша і ваш контент пошукова не убде помилково зараховувати вашому конкуренту, котрий вкрав вашу публікацію.

Детальніше: Як швидко проіндексувати свій сайт?

Категорія: SEO

Більше статей...

  1. Яндекс.Пошта - відправка копії листа в SMS
  2. Joomla: Изменение навигации и перенаправление ссылок | SEO | MySQL запрос
  3. Games of Throne / Ігри Престолів 4 сезон. Розпочався!
  4. CSS кнопки - 4 цікаві приклади

Сторінка 1 з 47

UA TOP Bloggers