1 curl

php.ini on server is not enable to run php_curll.dll Або ж іншими словами :) На сервері відсутній, або вимкнений модуль (бібліотека) curl (php_curl.dll)

Для одного з модулів на cms joomla при створенні сайту потрібна була бібліотека curl ( php_curl.dll ) і так ставимо на свій сервер чи денвер :) в кого, що дану бібліотеку. Я ставлю на сервер os linux debian через консоль ssh.

1. Обновляєм репозитарій

apt-get update

2. Ставимо сам пакет

apt-get install -y php5-curl

3. Підключаємо модуль php_curl, скачаний до apach (для цього треба перезагрузити апач)

/etc/init.d/apache2 restart

4. Перевіряємо чи працює модуль php_curl.dll

php -m | grep curl

Отримуємо відповідь:

curl


Вітаю модуль поставлено, сервер працює та модуль також :) Вдалої роботи.

Категорія: OS Linux

a769e861f1975b2522c26dd09864c4e2Починаю переходити на Лінукс, набрид віндовс да й сервер на дебіані, то чому вже не перевезти і нетбук з ноутом і пк на лінь :)

Виникла потреба в торрент-клієнті, пошукавши різні варіанти, почитавши коментарі та опис софту, дійшов до одного логічного, що KTorrent, поки що кращий всіх

І так відкриваєм консоль та вводимо для встановлення:

sudo apt-get install ktorrent

або ж сінаптіком KTorrent

Опис програми:

Хороший клієнт для Linux. Вміє сам створювати торрент-файли. Досить докладна інформація про торенти, налаштування детальні. Всі необхідні функції присутні, налаштувати обмеження швидкості, в настройках, а також окремо, для кожного закачування. Є купа корисних плагінів, в т.ч. веб-інтерфейс. Якщо в торренті декілька файлів, то перед початком завантаження можна вибрати, які файли качати, а які - ні. Сам клієнт KDEшний, але і у гномів працює добре, займає 7 mb. Хоча при його роботі розмір може значно збільшитись.

Категорія: OS Linux

a769e861f1975b2522c26dd09864c4e2Робив новий сайт з мега крутою галереєю :) для неї треба sqlite а на ному сервері її не було :) ну нічого зараз встановимо І так крок за кроком, що нам потрібно робити для встановлення sqlite на сервер з операційною системою debian за домопогою ssh.  Також підходить для встановлення на Ubuntu.

Для Ubuntu/Debian:

1. Встановлюємо sqlite

$ sudo apt-get install sqlite php5-sqlite

2. Тепер редактуємо файл php.ini

$ sudo nano /etc/php5/apache2/php.ini

3. В файл php.ini додажємо наступні рядки

extension=pdo.so
extension=pdo_sqlite.so
extension=sqlite.so

4. Перезавантажуємо сервер

$ /etc/init.d/apache2 restart

Вітаю ви встановили на debian cервер SQLite через ssh.

Для Ubuntu/Debian:

Устанаваливаем sqlite

Категорія: OS Linux

Стикнувся з такою штукою, що в мене на сервері не було даної бібліотеки GD. і її дуже просив модуль joomla для нового сайту.

Відкриваєм консоль чи ssh та прописуємо наступні команди:

apt-get install php5-gd -y

та перезапустити веб-сервер

/etc/init.d/apache2 restart

Категорія: OS Linux

BackTrack 5 Взагалі, як Лінь було створено для перевірки мереж, веб серверів, та компютерів, на різні "дири". Цей дистрибутив сімейства юнікс систем має "повний фарш" з софта, який треба для цих задач, а також силу силенну зібрано різних цікавих експлоїтів та інших "гадостей", які іноді бувають дуже корисні) - наприклад коли забуваєш свій пароль до банківського рахунку :)))

Але маючи такий величезний потенціал, з яким можна працювати з під консолі) іноді хочеться доповнити систему до повноцінної і мати все під одним "дахом"

і так сюди буду додавати різні команди, та команди-фікси для повноцінного користування данною системою

Сьодні ми навчимось включати Графічний інтерфейс; Встановимо Офіс програми; Встановимо Медіа програвачі - аудіо, відео; а також Встановимо skype.

1. KDEBackTrack 5) встановлено по замовчуванню, але запускається спочатку консоль, а тому в ній пишемо наступну команду для запуску KDE gui

2. Другим ділом поставим Офіс пакет (ворд, презентації, ексель) - в юнікс систем це OpenOffice пакет.

[email protected]:~# apt-get install openoffice.org

3. Як же так без музики бути:) "Без вина жизнь не красна, а без музикы не хочется пропадать". Будемо ставити програвач Amarok.

[email protected]:~# apt-get install amarok

А тут починаються підводні камені :) - Включаєм амарок грузим mp3 файл, а він НЕ ГРАЄ!!! ((( І шо все удаляти? все Ось бита...а біда((( - НЕ панікуєм) Все буде гут :) Пишем наступну команду

[email protected]:~# apt-get install gxine

Перезагружаєм амарок - включаєм mp3 файл - О Боги!!! Воно грає :)

4. Ну, а тепер як жеж без спілкування бути. Інсталюєм Skype на юнікс систему. Для цього нам потрібно додати репозитарій skype.com до наших, щоб команди з шела підгрузили файли, і все було гут :)

І так першим ділом заходим в Application Launcher - System - KPackageKit. Тут по лівій стороні бачим 3 таба відкриваєм останній Налаштування (Settings)в головному вікні бачимо одну єдину кнопку Edit Software Sources Жмем. (воно думає, і відкриває наступне вікно) В цьому вікні бачимо 5 табів Нам треба 2 таб (Other Software) Жмем бачим 2-3 строчки(чи якщо щось добавляли більше) Тут жмем на кнопку ADD зявиться вікно в ньому прописуємо наступний рядок

[email protected]:~# deb http://download.skype.com/linux/repos/debian/ stable non-free
 

Жмем ОК. та закриваєм вікно і система скаже, що були зміни і для їх примінення треба зробити перезагрузку :) не бійтесь це не ВІндовс, не перезагрузку системи Жміть Релоад воно оновить списки саме, це займе не більше хвилинки, мо дві. Тепер в першому вікні KPackageKit Жмем Apply Воно примінить всі нові налаштування, які ми додали..(в даному випадку репозитарій skype для debian linux)

Тепер відкриваєм Консоль та пишем наступний рядок

[email protected]:~# sudo apt-get install skype

Ждем, ждем....ждем... Закриваєм консоль :) І відкриваєм Скайп та радуємся життю в мережі :)

[п.с.Після написання 2 команди може вискочити в консолі питання про Авторизацію, це skype придумали... тепер без логіна не скачаєш...тому жмем Y та Enter і все гут поставиться

пп.с. Під час першого логінінга в skype це може зайняти трохи більше часу, декілька хвилин (може здатись, що він завис, та це не так він налаштування робить трошки довго і скачує ваш список контактів)]

 В наступному уроці будем русифікувати.... і може ще щось встановимо...:)

Автор: Ігор Шарабура aka SnooPeR

Категорія: OS Linux

Для того щоб оновити Mozilla Firefox в Ubuntu до актуальної версії достатньо в терміналі ввести команду:

sudo add-apt-repository ppa: mozillateam / firefox-stable && sudo apt-get update && sudo apt-get install firefox

Ця команда додасть репозиторій в вашу систему, оновить браузер з нього і в майбутньому буде пропонувати оновлювати його сам.

Категорія: OS Linux

Більше статей...

  1. Основні команди SSH

Сторінка 1 з 2

UA TOP Bloggers