Smashing Magazine шрифт скачать

Онлайн-журнал Smashing пропонує своїм читачам повчальні, надихаючі матеріали і всякі корисні поради. А ще на сайті зібрала відмінна серія статей з хорошими безкоштовними шрифтами.

Категорія: Typography

Urban Fonts шрифти скачати

Urban Fonts - Вельми велика бібліотека шрифтів, в якій можна довго і з задоволенням копатися. Є окремий рейтинг з сотні найбільш часто завантажених шрифтів.

Категорія: Typography

neogrey typography шрифти скачать

Портфоліо Івана Філіпова (Neogrey): кілька видатних шрифтів, які дизайнер щедро роздає задаром.

Категорія: Typography

Schreiber typs typorgaphy шрифти скачать

Jeff Schreiber (Джефф Шрайбер) - голландський дизайнер, ілюстратор і шрифтовик. На його сайті шрифтів не так вже й багато, але всі вони дуже хорошої якості.

Категорія: Typography

 felltyps typography шрифти скачать

The Fell Types - Проект Igino Marini названий на честь Джона Фелла,Оксфордського єпископа, що зібрав у17 столітті унікальну колекцію друкарських шрифтів. В цій бібліотеці зберігаються оцифровані версії автентичних шрифтів Фелла.

 

Категорія: Typography

Як зробити шрифт?
При розробці дизайну майже завжди потрібно неабиякий шрифт. Ви можете запитати: навіщо створювати шрифти ? Їх і так можна знайти тисячами : на дисках , в інтернеті . Але пошуки потрібного вам підуть багато години, іноді дні і тижні . Інше питання , що це за шрифти і наскільки вони можуть бути вам корисні. Поганих шрифтів , на жаль занадто багато. Багато починаючі Тайпей- дизайнери зовсім не вміють малювати , інші ніколи не сідали за комп'ютер і насилу користуються мишею. У третьому є комп'ютер , але немає грошей , щоб купувати дорогі програми . Але всіма ними рухає тяга створити щось своє. І це вже добре. Інша справа , що їх шлях не може бути легким. Для початку потрібно розвинути руку. А для цього не обійтися без щоденних , досить таки тривалих занять.
Як намалювати шрифт? Якщо перед Вами таке завдання встала вперше , для створення повноцінного шрифту важливо навчитися виводити на папері або за допомогою миші на екрані прості лінії і елементи , з яких, власне і складаються символи шрифту.

Детальніше: Як створити шрифт?

Категорія: Typography
UA TOP Bloggers