У Яндекс.Пошті Ви можете відправляти копію листа прямо на мобільний телефон , сервіс надається абсолютно безкоштовно .

Одержувач зможе відповісти на лист звідки завгодно , і йому зовсім не обов'язково відкривати свою поштову скриньку і вводити логін і пароль.

Адресату достатньо перейти за унікальному посиланні в SMS , прочитати лист і відповісти на нього на тій же самій сторінці . Відповідь прийде вам як звичайний лист - і ви зможете продовжити спілкування .

Не має значення , яким поштовим сервісом користується адресат - він зможе прочитати лист в SMS і відповісти в будь-якому випадку .

Написавши лист , просто вкажіть номер мобільного телефону , поставивши галочку «відправити адресату SMS- повідомлення після відправлення листа ». Далі все Яндекс.Почта зробить за вас.

Категорія: Різне

Інтернет можна використовувати по- різному - проводити рекламну компанію , шукати в Мережі однодумців , навчатися за допомогою статей та уроків . А ще в інтернеті можна шукати відповіді на свої питання. Питання можуть бути найрізноманітнішими - від банального « де купити ? » До простого життєвого питання «як зробити ремонт ? ». Найкоротший шлях до пошуку відповідей на будь-які питання - це спеціалізовані сервіси , де будь-хто може попросити " допомогу залу" . Про найцікавіші з них піде мова в цій статті .

Детальніше: Де знайти відповідь на своє питання в Інтернеті: корисні сайти-сервіси

Категорія: Різне

Крім звичайних карт для навігації , в Мережі є багато інших цікавих і незвичайних інтерактивних карт. Про те , де можна послухати звуки міст, як простежити за переміщенням паперових грошей і де побачити карту самого Інтернету , читайте в нашому матеріалі .

Людина звикла мислити образно , хоча часом і не помічає цього . Коли він говорить про якомусь предметі , то намагається подумки відтворити його образ , а коли хоче залишити пам'ять про дорогу людину , то залишає собі його фотографію . Зорові образи не тільки допомагають розширити пам'ять , а й структурувати її . Взяти, приміром , географічні карти. Один секундний погляд на карту дає більш повне уявлення про характер місцевості , ніж півгодинний розповідь про неї.

Сьогодні ми і поговоримо про карти . Але не про звичайні , за якими можна знайти дорогу , а про карти незвичайних. Вони можуть розповісти про те , як дихає наша планета , покажуть , як еволюціонував Інтернет , а також проведуть по віртуальних завулках всесвіту.

Детальніше: Незвичайні карти в Мережі: 12 цікавих сайтів

Категорія: Різне

На початку XVIIIст Крим опиняється в двозначному становищі. За міжнародними договорами, що були встановлені після Константинопольського мирного договору 1700, забороняли кримчанам здійснювати військові походи на землі Росії. Султанат, зацікавлений у збереженні миру, був вимушений обмежити вторгнення кримських військ у межі чужих держав, що викликало серйозні суперечки в Криму, що виразилися в ході заколоту Девлета II Герая в 1702-1703 роках. Карл XII навесні 1709 року, напередодні Полтави, не один раз звертався до Девлет II з пропозицією військово-політичного союзу. Лише завдяки позиції Туреччини, яка не хотіла воювати з Росією, і грошових потоках, що йшли до кишень турецьких чиновників, Крим зміг зберегти нейтралітет під час відомої Полтавської битви.
Опинившись після Полтави на території Туреччини, в Бендерах , Карл XII налагодив тісний контакт зі Стамбулом і Бахчисараєм. Якщо турецька адміністрація Ахмеда III проявляла серйозні коливання в питанні про війну, то Девлет II Герай був готовий кинутися в будь-яку авантюру. Не чекаючи початку війни, у травні 1710 уклав військовий союз з Пилипом Орликом і запорожцями. Умови договору були наступні:

1. Хан зобов'язався бути союзником запорожців, але при цьому не брати їх в свою протекцію і підпорядкування;
2. Девлет II давав обіцянку домогтися звільнення України від московського панування, при цьому зобов'язався не брати полонених і не розоряти православні церкви;
3. Хан обіцяв усіма силами сприяти відділенню Лівобережної України від Москви та її возз'єднання з Правобережною в єдину незалежну державу.

6-12 січня 1711 г кримська армія вийшла за Перекоп. До Києву попрямували Мехмед Герай з 40 тис. кримським військом у супроводі 7-8 тис. орліковцев і запорожців , 3-5 тис. поляків , 400 яничарів і 700 шведів полковника Цюліха.
Протягом першої половини лютого 1711 р. кримчани легко оволоділи Брацлавом, Богуславом, Немировом, невеликі гарнізони яких не надали практично ніякого опору.
Влітку 1711 р, коли Петро I з 80- тисячною армією вирушив у Прутський похід, кримська кіннота чисельністю в 70 тисяч шабель спільно з турецькою армією оточила війська Петра, що опинилися в безнадійному становищі. Сам Петро I потрапив у полон і був змушений підписати мирний договір на вкрай невигідних для Росії умовах. У підсумку Прутського миру Росія втратила вихід до Азовського моря і свій флот в азовсько-чорноморській акваторії. В результаті Прутської перемоги об'єднаних турецько-кримських війн російська експансія в Причорномор'ї була зупинена на чверть сторіччя.

Незважаючи на вмовляння Кримського Хана не відпускати Петра І, Турецький Візир відпустив за викуп, за що по поверненню в Стамбул був страчений. Султан звелів залити йому в горло розплавлене золото.

Категорія: Різне

Яндекс

Яндекс не любит украинские сайты? Миф или реальность?

Статья будет на рус :) Я не Яндекс, который блочит украинские сайты за язык и принадлежность к национальности, могу и на чужом для меня языке общаться...

Занимаясь разработкой и продвижением сайтов заметил одну интересную вещь в Яндекс.Вебмастере (сервис для сбора и анализа информации о сайте, а также некоторые настройки для поисковой системы Яндекс, что б лучше воспринимала сайт - типа склейки доменов, и добавления карты сайта). Так вот, заметил, что Яндекс не очень дружелюбно ставится к сайтам на украинском языке, особенно если это новостные ресурсы.

Детальніше: Яндекс не любит украинские сайты? Миф или реальность?

Категорія: Різне

Сторінка 1 з 16

UA TOP Bloggers