Як швидко проіндексувати свій сайт? Це потрібно робити, не лише для сайтів котрі ще не індексуються роботами пошукових систем відразу після публікації в зв"язку з своїєю молодістю :) - не давно створені ресурси. Але й для старих ресурсів, котрим вже декілька років також, після публікації нового матеріалу, посилання потрібно додати в сервісах наведених нижче, це пришвидшить індексацію статтей/сторінок сайту, а також унеможливить кражу контенту іншими "колегами" у котрих звичайна індексація ресурсу може бути вижча, чим ваша і ваш контент пошукова не убде помилково зараховувати вашому конкуренту, котрий вкрав вашу публікацію.

Індексація сайту в Яндексі (Yandex)

Додати сайт на індексацію в Яндекс (Yandex) можна через спеціальну форму http://webmaster.yandex.ru/addurl.xml . Цю форму сеошники називають адурілку , (від англ. Addurl - додати URL). Вам потрібно всього лише ввести урл головної сторінки сайту і ввести цифри - капчу ( капча - це спосіб захисту від автоматичних реєстрацій ) . Якщо після натискання кнопки «додати» з'явилося повідомлення « ваш ресурс доданий » , то все пройшло успішно. Після цього сайт стає в чергу на індексацію Яндексом . Якщо ПС вам видала повідомлення «Ваш хостинг не відповідає » , то можливо у вас проблеми з хостингом. Спробуйте додати сайт трохи по пізніше. І заодно збігайте з такого хостингу. А якщо вам Яндекс пише що « зазначений URL заборонений до індексації » то це означає що ваш домен забанений ( викинуть з індексу ПС за якісь порушення). Можливо ви купили домен який раніше ким то вже використовувався і на нього наклали за що то санкції. Адурілка Яндекса часто служить сеошників для перевірки сайту на бан.

Індексація сайту в Google ( Гуглі )

Переходимо до другої за значимістю для нас ПС - Google. Індексація сайту в Google ( Гуглі ) відбувається абсолютно так само як і в Яндексі. У Google так само є форма для додавання нового сайту http://www.google.ru/addurl/ . Основна відмінність Гугла від Яндекса в тому , що він індексує сайти набагато швидше. Найчастіше їх не треба додавати ні через форму , ні добувати купу зовнішніх посилань.

Індексація сайту в Rambler ( Рамблері )

Rambler хоч і дає зараз зовсім мала кількість трафіку , проте нехтувати ним не варто. Індексація сайту в Rambler ( Рамблері ) найдовша за тривалістю серед всіх пошукачів рунета. Додати сайт в Рамблер можна через цю форму http://robot.rambler.ru/cgi-bin/addsite.cgi . Вам доведеться заповнити п'ять полів : назва сайту , урл морди , опис сайту , контактна особа і мило. Автоматично індексуються зони: ru , su , ua , by , kz , kg , uz , ge . За запитом в супорт ПС індексуються російськомовні сайти знаходяться в хонах com , org , net .

Індексація сайту в Mail ( Мейлі )

Раніше Mail ( Майл ) використовував індексну базу пошукової системи Яндекс. І своєю адурілку не мав. На даний час він має свій пошуковик , але він просувається під іншим брендом. Тому ми будемо розглядати його як окрему ПС . Але Адурілка у Майла все ж з'явилася , причому буквально на днях. Додати сайт для індексації в Mail.ru можна за цим посиланням http://go.mail.ru/addurl .

Перераховані пошукові системи є основними в Рунеті , проте окрім них я хочу згадати другорядні вітчизняні пошуковики та деякі зарубіжні пошукові системи. Так би мовити в цілях повноти матеріалу і загальної сео- ерудиції.

Пошукова система Aport ( Апорт )

Для додавання сайту в каталог пошукової системи Aport ( Апорт ) потрібно пройти п'ять нескладних кроків реєстрації. На першому кроці ви вводите урл сайту , ПС перевіряє урл на доступність та наявність дублів. На другому кроці ви заповнюєте форму з інформацією про сайт. Третій крок це заповнення полів обраної рубрики сайту. 4 -й це прив'язка до географії , і 5 -й фінальний крок перевірки реєстраційних даних. Посилання для додавання сайту http://catalog.aport.ru/rus/add/AddUrl.aspx .

Пошукова система Nigma

Вітчизняна інтелектуальна пошукова система Nigma збирає приблизно 3 млн трафіку на місяць. Думаю не варто упускати можливість отримати трохи трафіку і звідти. Запропонувати свій сайт до індексації пошуковою системою Nigma можна за адресою http://www.nigma.ru/index_menu.php?menu_element=add_site .

Пошукова система медіа навігатор Tagoo

Tagoo це медійний пошуковик забезпечує досить якісний пошук медійного контенту: музика , відео та програми . Для індексації сайту в Tagoo потрібно додати урл на цій сторінці http://tagoo.ru/ru/webmaster.php?mode=add_site .

Зарубіжні пошукові системи

Пошукова система Yahoo ( Яху )

Yahoo це найстаріша пошукова система Інтернету. Про неї знають всі поважають себе сеошники . Додати сайт до індексації пошуковою системою Yahoo ( Яху ) можна на сторінці http://search.yahoo.com/info/submit.html .

Пошукова система Bing ( Бінг )

Це нова пошукова система від Microsoft в замін Live Search . Microsoft ставить великі надії на своє дітище в плані пошукового трафіку. Додати сайт на індексацію цією пошуковою системою можна на сторінці http://www.bing.com/webmaster/SubmitSitePage.aspx .

Українські пошукові системи

Пошукова система Meta ( Мета )

Для додавання на індексацію сайту в пошуковій системі Meta необхідно спочатку зареєструватися . Приймають тільки українські сайти. Форма для додавання доступна за адресою http://web.meta.ua/?action=add .

Пошукова система Uaport

У базу пошукової системи Uaport можна додати для індексації тільки українські web -ресурси містять інформацію про Україну. Пишуть , що перед додаванням сайту в індексну базу обов'язково самі подивляться сайт . Для реєстрації доведеться заповнити форму з приблизно десятка полів. Форма для додавання доступна за адресою http://uaport.net/cgi-bin/add_new .

Категорія: SEO
UA TOP Bloggers