photoshop фотошоп комбинации клавиш гарячие

Незнаю, як ви, а я лише гарячими клавішами користуюсь, дуже рідко коли по меню лажу й коли питають де знайти, ту чи іншу опцію, інструмент, фільтр чи налаштування мені завжди легше сказати комбінацію гарячих клавіш чим пригадати в якому ж саме місці знаходиться воно :) Тому ловіть маленьку шпаргалку дизайнера, під катом, а також на малюнку до статті :) З часом ви їх завчите й будете автоматично, без цієї шпаргалки використовувати в роботі.

Детальніше: Гарячі клавіші у Photoshop

Категорія: Adobe Photoshop

layer-search

Ось ця функція є для мене самою необхідною. Зазвичай я не наводжу порядок в файлі PSD. Упевнений, багато хто не погодиться з моєю практикою, але я думаю, що якби приділяв організації багато часу, то мій творчий потік б затих. Якщо ви дієте так само як і я, то ви оціните можливість пошуку за словами. Пошук дозволяє фільтрувати слої за такими параметрами:

     Тип - Ця опція дозволяє вам фільтрувати шари по піксельним верствам, коригувальним верствам, текстовим верствам, постатям і смарт об'єктам.
     Ім'я - Фільтр по назві шару.
     Ефект - Фільтр верств про застосований стилю шару.
     Режим змішування - Фільтр верств про застосований режиму змішування.
     Атрибут - Фільтр по призначеному атрибуту: наприклад, «locked» або «visible».
     Колір - Фільтр шарів по тому, який колір був призначений для угруповання.

Категорія: Adobe Photoshop

І в web, і в UI дизайні форми явлются дуже важливими елементами. Ми використовуємо їх для банерів, боксів, полів введення і в багатьох інших випадках. Векторні форми «зазнали» дуже важливі зміни в CS6. Давайте поглянемо на них.

     Snap Vector Tools і Transform to Pixel grid. - Цей інструмент був значно поліпшений в CS6 і тепер пропонує можливість прив'язати форми до кордонів пікселів, включаючи інструмент Pen і Ellipse. Це означає, що форми будуть виглядати гладкими і рівними, без загострених кутів. Цю опцію можна включити в Preferences> General
     Вставка атрибутів форм - Натиснувши праву кнопку миші на шар з формою, тепер можна скопіювати атрибути форми (колір і обведення) і вставити його в іншу форму.
     Форми як слої- Раніше в панелі слоїв форма виглядала просто як кольоровий квадрат. Тепер ви можете бачити форму, як вона виглядає насправді.
     Ховаємо контур. - Тепер можна заховати контур форми, використавши шорткати Command + shift + H / Ctrl + Shift + H.
     Створюємо форми з заданим розміром. Щоб намалювати форму потрібного розміру, потрібно ввести необхідне значення на панелі опцій.

Категорія: Adobe Photoshop

d93aae7a43c6ff0a9055e8bad8730b5e

Це був лише питання часу, коли Фотошоп представить стандартні розміри для девайсів типу iPhone. Ця невелика функція збереже нам трохи часу. На мій погляд, успішний UI або web дизайнер повинен спрощувати свою роботу і виконувати її за найкоротші терміни.

Ще одна функція дозволяє створити дію, яке буде створювати документ з вибраними заздалегідь UI елементами. Наприклад, я створив дію для iPhone, iPad і Android, яке буде автоматично створювати документ і вставляти в нього елементи типу меню, контролерів, напрямних і т.п.

Категорія: Adobe Photoshop

lorem-ipsum

Часто буває, що найпростіші ідеї стають самими геніальними, і c CS6 це саме той випадок. Скільки разів вам доводилося залишати Фотошоп, щоб скопіювати трохи тексту lorem ipsum чи відкривати довідку для тестового тексту? Тепер вам більше не потрібно цього робити! Ви можете просто вставити lorem ipsum з меню.

 

Категорія: Adobe Photoshop

Сторінка 1 з 2

UA TOP Bloggers