Ні для кого не секрет , що значну частину ресурсів вашого ПК резервує під свої потреби ОС. Сьогодні ми з вами говоримо про служби Windows , значна частина яких працює даремно. Наприклад , в Windows Vista їх 122 , з яких близько 25-35 не потрібно . Благо що « сімці » залишається тільки позаздрити цій цифрі . Загалом, як ви вже зрозуміли , мова сьогодні піде про те як скинути непотрібний баласт.

Детальніше: Оптимізація Windows 7 . Відключаємо служби

Категорія: OS Windows

 

250px-UltraISO ukУ цій статті піде розмова, як записати образ на флешку Windows і зробити флешку завантажувальною BIOS.

Для цього потрібні: прямі руки, знання BIOS, флешка об'ємом 4 ГБ і більше, а також програма UltraISO (наприклад, російська версія 9.3.2.2656) і власне iso-образ диска операційної системи.

1. Відкриваємо образ програмой UltraISO, заходимо в меню Самозавантаження - Записати образ Жорсткого диска.

2. Вставляємо флешку в USB-порт (вона повинна з'явитися вгорі). Вибираємо її. Вибираємо в пункті "Метод запису USB-HDD" і тиснемо Записати.

3. Вискакує попередження. Якщо у Вас там немає нічого цінного (перевірте!), то тиснемо Так. Чекаємо, коли завершиться запис (від 5 до 20 хвилин).

4. Необхідно зайти в BIOS (флеш карта повинна бути вставлена в USB слот) і поставити завантаження "в першу чергу з USB-HDD".

5. Якщо все зробили правильно, то після рестарту комп'ютера, якщо вставлена флешка із записаним образом, завантаження піде з неї безумовно, тобто без фрази "Press any key to boot from ...".

 

Категорія: OS Windows

Мовна панель не відображається windows xp чи windows 7.

Якщо все ж треба, щоб значок був на панелі, то це робиться так.

1. Перевіряємо чи є сtfmon.exe в автозавантаженні.

Для цього win+r - msconfig - вкладка "автозагрузка"

Якщо немає, тоді робимо наступне, запускаємо редактор реєстру (значок Windows + R> regedit> OK).

Знаходимо розділ HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Run і рядковий параметр CTFMON.

Якщо такого немає, то його треба створити: на порожньому місці клікаєм праву клавішу і створюємо рядковий параметр "ctfmon" зі значенням: "C: \ WINDOWS \ system32 \ ctfmon.exe" (без лапок)


2. Теж саме робимо і в розділі HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Run.
Примітка: Цей розділ призначений для всіх користувачів.

3. Далі запускаємо ctfmon.exe

Для цього в win+r - вставляємо туди C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe і жмем Ок.

4. Нам залишилося тепер встановити відображення мовної панелі, по новій :)

Пуск - Панель Управління - Мова і регіональні стандарти - Мови і клавіатура - Змінити розкладку клавіатури - Вкладка "- Мовна панель".

Вибираємо Мовна панель - "Закріплена в панелі завдань". Потім Прибрати галочку "Мовна панель прозора, коли неактивна"

 

ВСЕ! Мовна панель знову зявилась :) І не потрібно робити перевстановлення віндовс, як дехто вважає :)

Категорія: OS Windows

Створення флешки з Windows XP (WinSetupFromUSB)

У статті описана послідовність дій при створенні завантажувального USB Flash для установки з нього Windows XP за допомогою утиліти WinSetupFromUSB. Програма WinSetupFromUSB автоматизує процес установки на флешку або USB-HDD різних Live-CD збірок та операційних систем, використовуючи завантажувач Grub4dos з можливістю вибору декількох варіантів завантаження. Для прикладу створимо завантажувальну флеш Kingston 1Gb з можливістю установки з неї Windows XP.

Увага! Деякі антивіруси можуть реагувати на файли setup.ex_ і setup_dbg.ex_ (Exploit.Win32.IMG-WMF) входять до складу програми. Це помилкові спрацьовування, в збірці вірусів немає.

Переконайтеся, що на флеш немає потрібної вам інформації, так як буде вироблено форматування USB накопичувача.
Запускаємо утиліту, вибираємо в списку виявлених знімних носіїв флеш або USB-HDD на яку запишемо настановні файли.

 

Детальніше: Створення флешки з Windows XP (WinSetupFromUSB)

Категорія: OS Windows

Розшарити інтернет Windows XP/Windows 7

Якось виникло питання, як з ноута на ноут дати і-нет (інтернет) маючи 1 кабель витої пари (tcp\ip кабель, кабель, шнур, кабельний інтернет, шнурок який дає інтернет, ну і так далі :) як його там ще звуть :))) Пішов на улюблений ютуб) і вуаля, є цілий відео урок, доволі непоганий доречі. :) з рекламою якогось там ресурсу, і на не рідній мові) але не суть важливо головне інформація, яка нам потрібна була, та в достатньо хорошій якості викладено.

Відразу даю відповідь на декілька питань, які мені вже задавали:

1. Чи можна виключити комп А (з кабелем до інету)? Чи буде тоді і-нет у другої машини? - НІ, в аткому випадку ноут Б не буде отримувати і-нет, ноут А(з кабелем) повинен бути Включений.  І і-нету не буде якщо на ноуті А (з кабелем) виключений вай-фай модуль.

2. З якими пристроями можна налаштувати таку безпровідну мережу? - Таку безпровідну wi-fi мережу можна робити якщо у вас є персональний компютер з wi-fi модулем і ноутбук, або ж ноутбук і ноутбук, ноутбук та нетбук, ноутбук та телефон з вай-фай модулем.

3. Яка кількість підключень може бути? - Скильки маєте пристроїв стільки і будете мати підключень, коли налаштуєте. Але памятайте, що ваша швидкість інтернету буде розділятись на всі пристрої, а не множитись :)))

Категорія: OS Windows

Сторінка 1 з 2

UA TOP Bloggers