Нещодавно з'явилася нова версій антивіруса Касперського - Kaspersky Internet Security 2012 і Kaspersky Anti-Virus 2012, тріальний період ліцензії, який надавала лабораторія Касперського, закінчився і ми тепер знову потребуємо активації. У новій версії Касперського прибрали функцію "Використовувати альтернативну графічну оболонку" або зміна скіна.

Після того як встановили скін, дивіться як встановити ключ на касперский 2012.

(Скачати скін)

Користувачі не знали що робити, як застосувати скін і встановити ключ для касперского. Але, на світі є розумні голови, які придумали кілька способів установки скіна в KIS2012. На даним момент існують три способи як встановити скін. Опишу лише один, всі інші надто складні для звичайного юзера.

Сам скін можна скачати за це посиланням. Він цілком робочий, сам перевіряв його.

УВАГА! Перед тим як приступати до установки скіна в Касперський 2012 треба відключити "Самозахист" і вимкнути Касперського. Відкриваємо антивірус і ліземо в «Настройки«.

Потім натискаємо на вкладку Додатково> Самозахист

Знімаємо галочку "Самозахист", Застосувати та ОК.

Далі вимикаємо Касперського. Перевіряємо щоб в диспетчері завдань не було процесу avp.exe.

Тепер приступаємо до установки скіна.

1. Перший спосіб установки скіна є самим легким:

Шукаємо, де встановлений у нас Касперський 2012, у мене він знаходиться по такому шляху: "C: \ Program Files (x86) \ Kaspersky Lab \ Kaspersky Internet Security 2012 \"

Там ми повинні побачити папку Skin. Перейменовуємо її, наприклад в Skin2. Скін який ви завантажили у нас перейменовуємо в Skin і копіюємо в папку з Касперського 2012.

Якщо при спробі перейменувати з'являється віконце з текстом "Вам ​​необхідний дозвіл на виконання цієї операції" (може з'являтися в WIndows 7, Vista), заходимо в безпечному режимі - натискання клавіші F8 перед завантаженням ОС.

Після успішно виконаних дій, запускаємо KIS2012, заходимо в «Установки> Додаткові параметри> Вид«, там ми бачимо що з'явилася функція "Використовувати альтернативну графічну оболонку"

 

Всім удачі в установці скіна в KAV/KIS2012.

Категорія: OS Windows
UA TOP Bloggers