Розшарити інтернет Windows XP/Windows 7

Якось виникло питання, як з ноута на ноут дати і-нет (інтернет) маючи 1 кабель витої пари (tcp\ip кабель, кабель, шнур, кабельний інтернет, шнурок який дає інтернет, ну і так далі :) як його там ще звуть :))) Пішов на улюблений ютуб) і вуаля, є цілий відео урок, доволі непоганий доречі. :) з рекламою якогось там ресурсу, і на не рідній мові) але не суть важливо головне інформація, яка нам потрібна була, та в достатньо хорошій якості викладено.

Відразу даю відповідь на декілька питань, які мені вже задавали:

1. Чи можна виключити комп А (з кабелем до інету)? Чи буде тоді і-нет у другої машини? - НІ, в аткому випадку ноут Б не буде отримувати і-нет, ноут А(з кабелем) повинен бути Включений.  І і-нету не буде якщо на ноуті А (з кабелем) виключений вай-фай модуль.

2. З якими пристроями можна налаштувати таку безпровідну мережу? - Таку безпровідну wi-fi мережу можна робити якщо у вас є персональний компютер з wi-fi модулем і ноутбук, або ж ноутбук і ноутбук, ноутбук та нетбук, ноутбук та телефон з вай-фай модулем.

3. Яка кількість підключень може бути? - Скильки маєте пристроїв стільки і будете мати підключень, коли налаштуєте. Але памятайте, що ваша швидкість інтернету буде розділятись на всі пристрої, а не множитись :)))

Категорія: OS Windows
UA TOP Bloggers