Якщо у вас закінчився тріальний період Касперського 2012 року або у вас не встановлена ​​ліцензія, ви потрапили за адресою. Відразу після того як ви вичерпали 30 денний термін використання KIS2012, вас попросять активувати програму або купити код активації. Звичайно всі хочуть халяви, тому купувати ліцензії ми не будемо. Після того, як ви пройдете цю інструкцію ви будете знати як встановити ключ на Kaspersky Internet Security 2012.

 

1. Щоб встановити ліцензію натискаємо «Введіть код активації«:

2. Ми бачимо 2 кнопки, в нашому випадку натискаємо «Активувати програму«:

3.Далее нам потрібно щоб з'явилося віконце з вибором ключа. Як і в попередніх версіях нам потрібно відключиться від інтернету, це важливо. Це можете зробити будь-яким зручним для вас способом, у мене ноутбук, тому я виймаю кабель. У кого домашній ПК можна зайти в налаштування мережі і відключиться.

У рядок введення коду активації вставляємо BR64D-DPWME-41E31-XDMY4 або 3G79H-74355-DBPC8-4VX4Y і ще ось yy15f-tumv3-6rppk-2kv3q, будь на ваш вибір. Всі коди активації призначені для виклику функції активувати за допомогою ключа. Після того як все зробили, натискаємо «Далі».

4.Якщо у вас з'явилося таке віконце, знати ви все зробили правильно. У нас тепер з'явилася функція активувати за допомогою ключа.

5. Натискаємо «Обзор» і вибираємо ключ для KIS2012, від підходить від версій KIS 2010-2011.

6. Активація успішно завершена. Натискаємо Завершити й радіємо виконаною роботою і встановленої ліцензією. Всім бажаю удачі!

Перед тим як встановити новий ключ, потрібно обов'язково видалити старий!
Категорія: Хак
UA TOP Bloggers