І знову хочу Вам нагадати бути дуже обережними з листами котрі приходять на емейли. І перед тим, як їх відкривати чи переходити по посиланням в цих листах, чи дивитись фотографії та вкладені файли котрі можуть бути заражені шкідливим кодом, уважно їх перевіряти. Звернути увагу на відправника, на тему листа, а також на весь контент в листі.

Ось сьогодні перевірив почту. В мене на почту в день приходить сотня листів, а тому стоять спеціально налаштовані Фільтри для сортування почти по різним категоріям, один з фільтрів - це сортування за емейлом ВКонтакте (Від кого: ВКонтакті Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) - ось це офіційний. Тому мене здивувало, що в загальній папці, де завжди знаходяться листи НЕ сортовані фільтрами, зявився лист ось такий (скрін клікабельний)

 

vk email взлом вконтакте защита профиля

Тому першим ділом перевірив відправника, ага дійсно НЕ офііційний лист від ВКонтакте

Лист від людини котру НЕ знаю + емейл не офіційний ВКонтакте (тому й під фільтр не попав). Тому відправляйте такі листи карще відразу в спам, бо знову будете відновлювати свій профіль :) а ваші друзі в соц мережі побачать купу спаму від вашого профілю :)

п.с. Для чого? прийшов такий лист? Все просто по посиланню якщо перейти (Переглянути повідомлення). Може бути так званий фейковий сайт ВКонтакте, так само як цей лист є фейком :) тобто все наче схоже і просить залогінитись. Але в такому випадку ваш логін та пароль в незашифрованому вигляді потрапляє в Базу данних зловмисника на його сервер. І він матиме змогу користуватись вашим профілем для своїх цілей (продати на біржі профілів, продавати накручування лайків, писати різну спамну рекламу ну і т.д.) Може бути варіант з атакою на вашому операційну систему чи браузер, через одну з ще не прикритих дир, для отримання доступу до вебмані, до профілів різних соц мереж, до профілів емейлів і т.д.

Тому будьте уважні з такими листами. І не буде у Вас ніяких проблем :)

Категорія: Хак
UA TOP Bloggers