игры престолов 4 сезон смотреть онлайн game of thronesСьогодні 6 квітня, розпочався 4 сезон серіалу Ігри Престолів (Games of Throne). Можем дивитись далі :)

"Тіріон вітає гостя в Королівській Гавані. У Чорному Замку, Джон Сноу вважає себе небажаним гостем. Дені прямує на Мірієн.  Арья мандрує зі старим другом."

Так пишуть про першу серію на ІМДБ.ком. Назва 1 серії 4 сезону Ігри Престолів - Два меча

В хорошій якості вже є на brb.to і також дивитись серіал Game of Throne (Ігри Престолів) 4 сезон 1 серію можна на сайті seasonvar

Серія триває 60хв.

За всесвітнім рейтингом ІМДБ, серіал Ігри Престолів має 9,5 рейтинг з 10 можливого. Не багато кінострічок мають такий великий рейтинг.

Нагадаю:

Game of Thrones - екранізація знаменитого циклу романів « Пісня льоду і вогню " Джорджа Мартіна . Цикл черпав натхнення з війни Червоної та Білої Троянд в середньовічній Англії .
Дія проходить на тлі політичних інтриг і , пізніше , громадянської війни в боротьбі за владу над вигаданим державою Сім Королівств . Роберт Баратеон , король Семи Королівств , просить свого старого друга Еддарда Старка стати його новим Десницею - головним радником. Еддард , підозрюючи , що його попередник на цій посаді був убитий , приймає посаду , щоб розслідувати обставини загибелі і захистити короля. Водночас родичі королеви , Ланністери , намагаються взяти Вестерос під свій повний контроль .
Паралельно за морем останні представники раніше поваленої Баратеонов королівської сім'ї Таргаріенов розшукують союзників , здатних повернути їм трон Семи Королівств , знайшовши їх в особі войовничих кочівників - Дотракійці . Конфлікт між цими та іншими сім'ями , в тому числі Грейджоя , Таллі , Арен і Тіреллі , призводить до війни. Тим часом , на Півночі , за Великою стіною , пробуджується забуте , легендарне зло. Серед війни та політичної плутанини невелике братство , Нічний дозор , залишається єдиним , хто стоїть між світом людей і цим жахом .

Категорія: Кіномистецтво
UA TOP Bloggers