Джек Деніелс (англ. Jack Daniel's) це бренд віскі, який є одним з бестселерів у світі алкогольних напоїв. Напій виготовляється з 80% кукурудзи, 12% жита і 8% ячменю на основі чистої джерельної води і в підсумку містить близько 40% алкоголю.

Він проводиться з 1875 р. на сході США в місті Лінчберг (Lychburg), штату Теннессі (Tennessee) на лікеро-горілчаному заводі, заснованому Джеком Даніелем (Jack Daniel).

Джек Деніелс є однією з марок віскі Теннессі. Фільтрація віскі відбувається через деревне вугілля американського клена. Цей процес, унікальний для створення віскі Теннессі і відомий як процес Лінкольна, названий на честь міста, де спочатку розливався Jack Daniel's.

Процес фільтрації за допомогою деревного вугілля додає особливого м'який смак і аромат. Процес Лінкольна є єдиним технічним відмінністю між віскі Теннессі і бурбоном. Різниця була офіційно визнано в 1941 р. американським урядом.


З чим і як пити Джек Деніелс? Популярні варіанти вживання:

Джек Деніелс з колою і льодом;
Віскі з охолодженим яблучним соком.

Для справжніх поціновувачів віскі рекомендуємо вживати віскі з льодом як аперитив, тобто до їди. Вживання разом з їжею не дозволяє повністю оцінити смак і аромат напою.

Як закуска часто використовуються лимон. Також напій використовується в коктейлях. Немає певного рецепту, як правильно пити, той чи інший напій. Головне, щоб вживання віскі доставляло Вам задоволення і приємні емоції.

Історія віскі Jack Daniel's

Лікеро-горілчаний завод Джека Даніеля був першим зареєстрованим лікеро-горілчаним заводом в США і є найстарішим лікеро-горілчаним заводом в США, виробляють віскі.

Джек перемістив лікеро-горілчаний завод близько до свого місця народження, коли особлива ділянка землі біля міста Лінчберг став вільним. Ця область чудово підходила для виробництва віскі завдяки наявності джерельної води, великої кількості сировини і постійним постачанням цукрового клена.

Спочатку Джек Даніель розливав своє віскі у глечики, як завжди було в той час. Однак, він писав по трафарету своє ім'я на глечиках. Коли наприкінці 1870 р. стали модними скляні пляшки, віскі стали розливати в стандартну круглу скляну пляшку з рельєфним написом з ім'ям лікеро-горілчаного заводу. У 1895 р. Джеку Даніелю показали унікальний дизайн квадратної пляшки, який відрізнив би його віскі від інших. Це була форма пляшки, яка використовується для віскі Jack Daniel's донині.

У 1904 р. віскі Jack Daniel's Old No. 7 віскі на міжнародному змаганні удостоїли золотої медалі. Це було єдине віскі, яке було присуджено золотою медаллю.

Щодо походження імені Old No.7, ходять легенди. Деякі кажуть, що це мало відношення до вдалої партії гри в кості, інші стверджують це, що назва пов'язано з сьомим вдалим рецептом напою, але обидві теорії так і не отримали підтверджені.

Old No.7 доступний в 130 країнах. У 1988 р. Джек Рейр справив віскі за новим рецептом. Віскі було пом'якшено деревним вугіллям двічі. Перший раз перед розливом в дубові бочки, і ще раз чотири роки потому, перед тим як віскі буде розлито в пляшки. Подвійне пом'якшення дає віскі дуже гладкий і витончений характер.

Категорія: Різне
UA TOP Bloggers