1. Навесні 1986 року, надивившись серіалу «Спрут», студент психфака МДУ Дмитро Давидов придумав гру «Мафія». Спочатку зараза проникла в усі гуртожитку МГУ. Потім - в усі ВНЗ СРСР. Пізніше жертвами стали Угорщина, Німеччина, Італія, Франція, Великобританія, США та ін У «Мафії» довгі руки ...

alt

 


2. Жанр гри «Мафія» назвати непросто. Але тільки не «Вікіпедії»: «Мафія - салонна командна психологічна покрокова рольова гра з детективним сюжетом».

3. «Мафія» стала тренінгом переговорів. Журнал «Секрет фірми» навіть написав про це велику статтю. Співробітниця компанії IBS у статті визнається: «Після такого тренінгу під час справжніх переговорів не розгубишся». А голова компанії «Евросеть» Євгеній Чичваркин вважає: «Я не можу уявити собі раду директорів РАО« ЄЕС Росії »грає в« Мафію ». Скаржитеся на погане уяву?

4. Телевізійну версію гри за мотивами «Мафії» вперше спробували зробити в Литві в 1990 році і називалася вона «Парламент проти Мафії». Остання екранізація гри датована 2004-им. На цей раз шоу зробили в Санкт-Петербурзі. Переможець супергри як приз поїхав набиратися досвіду на Сицилію. Подальша його доля невідома ...

5. «Мафія» визнана однією з найбільш значущих ігор за останні 200 років. Без жартів! Щоб почуття гордості зовсім зміцніло, назвемо ще дещо: «Мафія» - одна з 50 історично і культурно значущих ігор, на думку порталу about-com, поряд з «Монополією», «цивілізація», «Warhammer», «Dungeons and Dragons »і« Настільним футболом ». Компанія що треба!

5 реальних різновидів гри

1. Румунський варіант. Кожен живий гравець голосує двома кульками. Чорний віддається підозрілого. Білий - вселяє довіру. Гравець, у якого чорних кульок виявляється набагато більше білих, сідає у в'язницю. От не лінь їм кульки фарбувати!

2. У темну. Всі учасники протягом всієї гри із зав'язаними очима. А от якщо ще й голими грати! ..

3. З спіритичних сеансах. Можна задати питання із запропонованого списку мертвому гравцеві. Питання складені так, що прямої вказівки ні на що ні дають. Та й мрець не факт, що скаже правду. Зате всі при ділі!

4. Спеціальна умова дня. Наприклад: «Сьогодні день доброго ставлення один до одного. Якщо хто сматерітся, того позбавляють голосу, руки, ноги і ... інших важливих органів ».

5. Тематична гра. Бери «Володаря кілець» або «Ріпку». Підправ сюжет. Зміни назви статусів і дій. Нехай учасники шукають ту ж мафію, тільки названу тепер «Бур'яни - злісні шкідники городу». Стара казка, та на новий лад!

5 реальних додаткових ролей

1. Повія. Також відома як «дівчинка», «повія», «герла», «стерва», «Казанова». Вона відвідує персонаж вночі. Самі знаєте навіщо. І нічим іншим вночі персонаж вже займатися не в силах. А іноді через пару днів він помирає від СНІДу. А ти не забув купити презервативи?

2. Бомж. Маестро міських мусорок та звалищ. Самозабутньо, захоплено, віртуозно вивчає їх. І коли знаходить там відомості про мафіозі, тут же повідомляє городянам. У подяку ті навіть не затискають при його вигляді ніс і мило посміхаються.

3. Шизофренік. Обожнює дивитися вночі глюки, а тому робить це багато і часто. Іноді долучає до свого хобі інших. Глюки регулярно показують йому нічне життя міста. Деякі випуски засновані на реальних подіях.

4. Привид. Самотня метущіхся душа убитого персонажа. Вона заспокоїться, тільки коли знайде свого вбивцю і помститься. Її вбити не можна - воно вже мертве. Тому ж не голосує.

5. Ревнивець. Націлений на пошуки повії або «того, блін, козла, з яким вона, б ...». Якщо відшукає - уб'є обох.

5 фактів про «Мафії» у світі

1. За кордоном видаються спеціальні колоди карт для гри в «Мафію». Наприклад, у французькій грі «Ви часом не перевертень?» (Are You a Werewolf?) Використовується модна тема перевертнів. Комісар перейменовано в провидця, Мафія - в вовкулаків, Ведучий - в Регулятора.

2. Єдина карткова гра за мотивами класичної «Мафії» називається «Піф-Паф» (Bang!) і створена в 2002 році італійцем Емільяно Скіарра (Emiliano Sciarra).

3. Під впливом гри «Мафія» в Німеччині придумали рольову гру «Остракізм». Без мафії. Що опинилися після корабельної аварії на острові оголодавшие пасажири поїдають в день по людині. Виживуть лише останні два. Ням-ням!

4. За кордоном придумали багато цікавих ролей для «Мафії». Наприклад: Рембо (Rambo), Купідон (Cupid), Водій автобуса (Bus Driver), Чародій (Sorcerer), перемикач (Switcher), Сільська ідіот (Village Idiot) і навіть диявол (Devil) і сільський велосипед (Village Bicycle). Тільки не питайте, що вони в грі роблять.

5. Один з варіантів гри «Мафія» показаний в американському молодіжному фільмі жахів 2005 року «Вовк-одинак» (Cry Wolf) з Jon Bon Jovi.

Джерело:
http://ziza.qip.ru

 

Категорія: Різне
UA TOP Bloggers