1. Не турбуються про те, що інші думають про них
Не дозволяють негативно налаштованим людям впливати на їхнє самопочуття. Що б не говорили ці люди, все стікає з них, як з гуски вода. Адже вони твердо знають, що гідна людина - не той, у кого немає недоліків, а той, у кого є гідність.


2. Завжди у всьому бачать плюси
У всьому поганому є щось хороше. Якщо не вдається розгледіти в ситуації позитивну сторону, такі люди створюють її самі. Вони не жалкують. Якщо це було добре, то це чудово. А якщо це було погано, то це досвід.

 3. Завжди доброзичливі і вдячні
Щасливим людям не важливо, як ви виглядаєте або звідки ви родом. Все, що їм потрібно - це ще одна людина, поруч з яким можна сміятися і бути щасливим. Вони не соромляться і не шкодують кількох хвилин на те, щоб висловити подяку іншим людям.

4. Завжди посміхаються і позитивні
«Ми сміємося не тому, що ми щасливі, ми щасливі тому, що сміємося» (Вільям Джеймс). Посмішки і сміх - невід'ємна риса щасливих людей. Так уже склалося, що люди, з якими ми проводимо багато часу, впливають на нас і на наше сприйняття навколишнього світу. Чим більше часу ми проводимо з позитивно налаштованими і оптимістичними людьми, тим більше світлими фарбами буде розфарбована наше життя.

5. Живуть у цьому миті
«Я пережив багато страшних речей у своєму житті, деякі з них відбулися насправді» (Марк Твен). Вони не чекають вечора п'ятниці, ранку неділі, покупки нової машини, нової квартири. Не чекають весни, літа, осені, зими. Адже найжахливіша помилка - це думати, що ти живеш, коли насправді ти лежиш у камері схову в очікуванні життя ...

6. Знають, що не все в цьому світі абсолютно
Важко побороти в собі перфекціонізм, але це необхідно. Все добре в міру. Щасливі люди вміють контролювати прагнення до досконалості. Вони не страчують себе за неточності і недоліки. Вони пишаються собою і своїми досягненнями. Іноді деякі речі йдуть не так, як планується, і це нормально. Неможливо все тримати під контролем.

7. Роблять внесок у навколишній світ
Один з кращих способів почувати себе щасливим - змінювати навколишній світ. Для цього необов'язково рятувати народ чи зупиняти цунамі. Досить просто посміхатися людям, робити компліменти, допомагати друзям, дарувати подарунки і т.д.

8. Продовжують навчатися
Вони цікаві і прагнуть дізнатися нове про світ і людей, що населяють його. Завжди є щось, про що ми ще не знаємо. Інтерес до життя дає енергію, допоможе створити нові ідеї, позитивно вплине на мислення і робить дні більш насиченими і яскравими.

Категорія: Різне
UA TOP Bloggers