Для любителів утримання прийшли нерадісні звістки. Якщо відмова від сексу і корисний, то тільки лише з духовної точки зору. При цьому ніякої користі для тіла стриманість не несе, пише впливове американське видання Forbes.

Найкраще, що сучасна наука може сказати про статеве утримання, так це те, що воно нешкідливе в помірних кількостях. І навпаки, регулярний здоровий секс дає масу переваг, як чоловікам, так і жінкам (природно, передбачається, що при цьому ви не підхопите якусь передається статевим шляхом заразу).

Фахівцями Королівського університету в Белфасті провели дослідження, в якому вони прослідкували залежність загального стану здоров'я від регулярності статевих контактів. При цьому вчені проаналізували дані про смертність серед приблизно 1000 чоловіків середнього віку за десятирічний період. Завданням дослідження було порівняти людей однакового матеріального стану, віку і стану здоров'я, але які ведуть різну статеве життя. Результати були опубліковані в 1997 році в журналі British Medical Journal. З'ясувалося, що серед чоловіків, які мали найбільше оргазмів, показники смертності були наполовину нижче, ніж у тих, хто взагалі не займався сексом.

Але існують і інші дослідження (деякі з них більш, інші, навпаки, менш наукові), які теж прагнуть довести, що заняття сексом навіть кілька разів на тиждень сприятливо впливає на здоров'я:

Поліпшується нюх. Після сексу зростає виробництво гормону пролактину. Це, в свою чергу, змушує стовбурні клітини в мозку утворювати нові нейрони в центрі нюху.

Зменшується ризик серцевих захворювань. Слідом за вищезгаданим дослідженням Королівського університету, в 2001 році вчені зосередили свою увагу на серцево-судинній системі. Вони з'ясували, що у чоловіків, які займаються сексом три рази в тиждень або частіше, ймовірність інфаркту й інсульту знижується вдвічі.Знижується вага, поліпшується загальний стан. Секс - це теж фізична вправа. Один пристрасний статевий акт спалює 200 калорій - приблизно стільки ж, скільки 15 хвилин бігу на біговій доріжці або партія в сквош. У сексуально збудженої людини частота пульсу збільшується з 70 до 150 ударів на хвилину, так само так у спортсмена, який докладає максимальне зусилля. Крім того, скорочення м'язів під час статевого акту розробляють таз, стегна, сідниці, руки і грудну клітку. Заняття сексом також збільшує виробництво тестостерону, що веде до зміцнення кісток і м'язів. Журнал чоловіків? З питань здоров'я навіть назвав постіль "найкращим спортивним снарядом, який коли-небудь був винайдений".

Зменшується депресія. Такий результат дослідження, проведеного в 2002 році серед 293 жінок. Американський психолог Гордон Геллап з'ясував, що сексуально активні жінки, чиї партнери під час статевих актів не користувалися презервативами, були менш схильні до депресії, ніж ті жінки, чиї партнери використовували презерватив. Одне з можливих пояснень такої залежності полягає в тому, що простогландин, гормон, який міститься в спермі, вбирається в жіночі статеві шляхи, регулюючи тим самим виробництво жіночих гормонів.

Знеболювання. Безпосередньо перед оргазмом рівень гормону окситоцину підвищується в п'ять разів у порівнянні з його звичайним рівнем. Це, в свою чергу, призводить до утворення ендорфінів, що мають болезаспокійливий ефект при будь-якому типі болю, починаючи від головного і закінчуючи болями й артриті і навіть мігрені. У жінок заняття сексом також приводять до виробництва естрогену, який може пригнічувати болі, пов'язані з передменструальним періодом.


Зменшується ймовірність грипу і застуди. В Університет Wilkes університету в штаті Пенсільванія була проведено дослідження, згідно з результатами якого у людей, які займаються сексом один або два рази на тиждень, кількість антитіл під назву імуноглобулін А на 30 відсотків вище, ніж у тих, хто займається ним рідше. Ці антитіла відомі тим, що вони зміцнюють імунну систему.

Поліпшується стан сечового міхура: Чули про вправи доктора Кегеля для м'язів статевих органів? Ми робимо їх, навіть не усвідомлюючи цього, кожен раз, коли зупиняємо сечовипускання. Так от, ті ж самі м'язи працюють і під час статевого акту.

Поліпшується стан зубів. У спермоплазмі містяться цинк, кальцій та інші мінеральні речовини, які, як доведено, уповільнюють руйнування зубів. Піклуючись про дітей, не станемо уточнювати, яким чином ці мінеральні речовини досягають своєї мети. Скажемо лише, що такий спосіб, можливо, є більш ефективним а, головне, приємнішим, ніж традиційне видавлювання зубної пасти. До речі, вчені з'ясувала, що правила гігієни вимагають чищення зубів до / після статевого акту, що само по собі вже сприяє збереженню здоров'я зубів.

Здорова передміхурова залоза. Деякі урологи вважають, що існує залежність між частотністю еякуляції і розвитком раку передміхурової залози. Аргументи приводяться наступні: для виробництва насінної рідини передміхурова залоза і насінні бульбашки забирають з крові такі речовини як цинк, лимонну кислоту, калій і потім збільшують їх концентрацію аж до 600 разів. Канцерогени, також присутні в крові, теж концентруються. Замість того, щоб тримати ці концентровані канцерогени в організмі, краще від них позбутися. Це можна зробити завдяки старому доброму сексу.Однак якщо вашою метою є лише очищення передміхурової залози, то кращим буде зайнятися мастурбацією, особливо якщо ви маєте декілька партнерок, оскільки заняття сексом з декількома партнерами, саме по собі, може збільшити ризик раку на 40 відсотків. Це пов'язано з тим, що існує небезпека зараження статевими захворюваннями. Так що якщо ви хочете скористатися всіма перевагами очищення передміхурової залози без супутнього ризику, то попрацюйте руками. Дослідження, опубліковане недавно в British Journal урології Міжнародної стверджує, що чоловіки в 20-річному віці завдяки еякуляції більше п'яти разів на тиждень на третину знижують імовірність захворювання на рак передміхурової залози.

У той час як ненажерливий сексуальний апетит і фізична можливість задовольнити його не завжди є показником ідеального здоров'я, то небажання мати сексуальні контакти може бути ознакою того, що не все в порядку в організмі, особливо якщо причиною цього небажання є слабка ерекція.

Уролог Ж. Франсуа Ейд вказує на те, що існує зв'язок між порушеннями ерекції і роботою серцево-судинної системи. Труднощі з ерекцією статевого члена можуть свідчити, що десь в організмі присутні хворі кровоносні судини.

[blockquote]"Це може бути першою ознакою гіпертонії, діабету або підвищеного вмісту холестерину. Це сигнал до того, щоб звернутися до лікаря". [/blockquote]Лікування і фізичні вправи можуть виправити ситуацію, говорить доктор Ейд:


"Чоловіки, які займаються спортом і в яких хороше серце і невисока частота серцевих скорочень, мають твердішу ерекцію".

Але чи може бути сексу забагато?

Відповідь число фізіологічної точки зору) звучить так: Якщо ви жінка, то, мабуть, немає. Ну а якщо ви чоловік, то все залежить від ваших здібностей. Доктор Клер Бейлі з Університету міста Брістол каже, що малоймовірно, що жінки можуть, якщо так висловитися, отримати "передозування" сексу. Регулярні заняття сексом, каже вона, не тільки зміцнюють живіт і сідниці, але і покращують поставу.

Доктор Джордж Уинч молодший, акушер-гінеколог, згоден з цим. Якщо жінка не досягла менопаузи і фізично здорова, говорить він, то додаткові заняття сексом - не проблема.

не думаю,що жінка може досягти такого стану,коли сексу буде занадто багато, -говорить він.- За умови, що немає статевих захворювань і вагітності. Правда, іноді виникають проблеми зі змазкою. У цьому випадки можуть утворюватися подразнення і садна" .


У той же час жінки, які утримуються від сексу, піддають себе певному ризику. Після менопаузи це може виражатися в атрофії піхви. Доктор Уинч розповідає про одну зі своїх пацієнток середнього віку:

"У неї не було статевих контактів протягом трьох років. Просто їй це був не цікаво. Отвір її піхви звужується. Це може привести до діспауреніі або болів під час статевого акту. Я сказав їй:" Вам краще купити собі вібратор, а не те буде гірше ".

У тому, що стосується чоловік, то уролог Ейд говорить, що вони цілком можуть "перегнути палицю", особливо зараз, коли такі препарати, як віагра, дають чоловікам більше статевої сили, чим може бути корисно для них.

Пеніс, каже доктор Ейд, дивно гнучкий, але у всього є межі. При надмірному навантаженні тканини пеніса можуть випробувати ушкодження, причому незворотні.
"Молодий чоловік, який дуже сильний і який любить грубий секс, може пошкодити печеристих тканин", - говорить він.

Лікарські препарати збільшують твердість статевого члена, крім того, вони дозволяють чоловікові мати другий і третій оргазм без перерви.

"Я спостерігаю це у професійних футболістів", - говорить Ейд. "Вони використовують віагру, оскільки вони дуже сексуально активні. Однак те, що вони вимагають від свого організму - це нерозумно. Це як грати у футбол: ви граєте, перемагаючи біль". Такі хлопці не прислухаються до свого організму. Він приймає дозу кортизону і продовжує, як ні в чому не бувало. І сексом вони займаються також ".

Є пояснення тому, чому пеніс стає в'ялим. Він, таким чином, відпочиває. Кров усередині нього знову наповнюється киснем.

"Під час ерекції, - пояснює Ейд, - до пеніса надходить дуже мало крові. Для отримання кисню, тканинам необхідно розслабитися. Якщо ж ви не даєте їм часу відпочити, то вони не отримує достатню кількість кисню. Виникає небезпека розвитку пріапізму".

Джерело: 16f.org

Категорія: Різне
UA TOP Bloggers