Слідство відкликало вимогу про блокування домену EX.UA, згідно з яким позавчора реєстратор Imena.ua припинив обслуговування домену, в результаті файлообмінний ресурс став недоступним. Про це AIN.UA розповів керуючий партнер юридичної фірми «Юскутум» Артем Афян, який представляє інтереси EX.UA. Він також розповів, що справа була порушена за фактом розміщення на порталі п'ятьма невстановленими особами контрафактної продукції компанії Adobe. Суму збитку позивач оцінив у 180 тис. грн.

«Слідство розібралося, що факт розміщення на порталі неліцензійних продуктів не може стати причиною для блокування домену, тому вимога була відкликана. Тепер домен знову може бути включений, проте сервера порталу все ще у міліції. Їх вилучення ніяк не сприяє встановленню особистостей п'яти осіб, які розмістили контрафактний контент. Більш того, після блокування домену встановити особи порушників стало неможливо », - розповів Афян. Сервера були вилучені під приводом того, що на них можуть бути копії розміщених порушниками продуктів Adobe.


Імхо. Брєд в базі привязка до Ip мала бути, як мінімум логи по аккаунтах....

ДОС пройшов успішно... :)

І до речі лохи вони) їм треба було включений ресурс залишити і сніферами провірити IP адреси юзеров з роздач по позивачу... А так точно лохами залишились ) Це ж p2p, всі IP видно, як на ладоні...

Категорія: Різне
UA TOP Bloggers