Сексуальні ласки і збудження партнера:

1. У жителів Тробріанських островів однією з найсексуальніших ласк вважається обгризання вій партнера.

2. У Кореї вважали, що кращий спосіб для посилення збудження чоловіки - укол голкою в корінь пеніса на 1-2 см.

3. Чоловіки племені панапе (з наголосом на перший склад), що мешкає в Мікронезії, стимулюють партнерок за допомогою боляче жалящего мурашки. Їх спеціально зберігають в коробочках.

4. Сексуальні традиції деяких інших африканських племен теж пов'язані з комахами, а саме все з тими ж мурахами. Партнери підставляють під їх жалкі укуси свої сідниці, які перетворюються в результаті отруйних укусів в суцільну ерогенну зону ...

5. Перед заняттями любов'ю у пари з племені Сірон, що в Східній Болівії, здавна існувала традиція очищати один одного від кліщів, вошей і бліх. Для більшого збудження закохані ще й ковтають цих комах.

Вважалося, що це атавізм, що залишився Сірон від мавп. Однак при більш детальному дослідженні виявилося, що один з різновидів вошей, що мешкають на тілі Сірон володіє вираженим збудливим ефектом. Він продовжує сексуальне збудження на годинник, і робить його більш стійким. Може бути тому індіанці Сірон можуть займатися сексом щодня і по 5-6 годин.

6. А ось в Зімбабве люблять сухий секс. Там вважається, що тертя має бути жорстким. Тому перед статевим актом місцеві жінки натирають інтимні органи особливими травами, що створюють підвищену сухість. А чоловіки роблять спеціальні Шрамова насічки на свій орган, щоб тертя було якомога сильніше.

Дефлорації і ампутації:

7. Чоловіки племені готтентотів з Південної Африки зберегли досі традицію ампутувати собі одну з яєчок. Це робиться, щоб в сім'ї не народилася двійня, поява якої вважається прокляттям для племені.

8. У багатьох ісламських країнах, наприклад в Єгипті, Саудівській Аравії, Кувейті по цю пору зберігся звичай урочистій дефлорації, коли невинну пліву розривають вказівним пальцем правої руки, обгорненим білою тканиною, яка, ясна річ, повинна забарвитися в червоний колір. Відбувається це публічно під час весільного ритуалу. І це при тому, що показувати своє обличчя наречена, а потім і дружина може тільки своєму чоловікові.

9. Ще жахливіше ритуальна дефлорації відбувається в окремих племенах екваторіальної Африки. Дів відправляють в джунглі, щоб роль першого чоловіка виконав ... самець горили. Мало того, якщо дівчині не вдавалося залучити «мавпочку», це кидало тінь на її репутацію потенційної дружини: мовляв навіть горила не клюнула! Зрозуміло, що частіше за все це закінчувалося нападом, або імітацією нападу когось із родичів. При цьому він в буквальному сенсі міг творити з нещасною дівчиною все, що хотів. Чим більше травм і каліцтв отримувала незаймана, тим більш високе положення вона потім займала в ієрархії племені. Така ось плата за сексуальну інвалідність.

10. У племені Закаєв (острів Суматра) наречену мав дефлоріровать батько, якому допомагали дядьки нареченої, тобто брати батька і матері незалежно від віку. Іноді у ложа нещасної дівчини збиралося до 25 чоловіків у віці від 70 до 10 років.

11. У стародавній Індії процедуру дефлорації виконували за гроші люди, спеціально навчені цьому «майстерності». Рішення про відведення дівчини до такого фахівця приймала її мати. Позбавлення невинності відбувалося за допомогою символу фалоса з каменя, дерева або інших матеріалів. Після це дівчині вводили в піхву спеціальний засіб з цілющих листя, яке загоювали і зменшувало неприємні відчуття. При цьому кров, яку втрачала дівчина під час процесу, за рішенням батьків можна було збирати і використовувати далі як приворотного кошти.

12. Майже у всіх племен Південній Америці і в деяких африканських племенах була поширена традиція позбавляти себе цноти дерев'яним фаллоімітатором. Після чого розірвану пліву покривали шматочками антисептичних рослин.

13. А в Папуа-Новій Гвінеї право позбавляти дівчину невинності належало виключно верховному жерцеві. Це відбувалося за допомогою дерев'яного ножа, а новоспечену наречену наречений зобов'язаний був запропонувати «протестувати» іншим чоловікам. Тільки після цього грали весілля, і в шлюбі дружина повинна була залишатися вірною.

14. Зовсім навпаки поступали в деяких племенах Африки, там боролись за «збереження» нареченої. І вирішували це справи радикально - піхву дівчинки просто зашивали в ранньому віці і «розкривали» його тільки перед весіллям на спеціальному раді старійшин.

15. У XIX столітті в Європі стало популярним симулювати невинність, причому мистецтво передавалося від матерів дочкам. Дівчата створювали кровотеча за допомогою риб'ячого міхура, губки, просоченої кров'ю та інших хитрощів. Уже тоді вагінальне отвір іноді зшивали, а іноді використовували для його звуження миррину воду, спеціальні настої, пари оцту. Ну, а сьогодні симулювання невинності - це відпрацьована хірургічна операція.

16. А в Японії цноту фіксувалося тільки рясною кровотечею, тому в обов'язковому для його імітації у піхву вводилися спеціальні кульки, наповнені рідиною, схожою на кров.

Джерело: http://facenews.ua

Категорія: Різне
UA TOP Bloggers