Корпорація Google запропонує користувачам гроші в обмін на згоду надавати інформацію про відвідані сайтах. Подробиці програми, що отримала назву Screenwise, опубліковані на спеціально створеній сторінці.

Користувач, що дав згоду на участь в дослідженні, повинен буде встановити на свій браузер Chrome спеціальне доповнення, що передає Google інформацію про те, які сайти відвідує він і що на них робить. Які саме дані при цьому будуть використані, компанія поки не уточнює.

Натомість учасники дослідження отримають подарункові коди для використання в інтернет-магазині Amazon. За установку програми їм дадуть п'ять доларів, і ще по п'ять доларів вони будуть отримувати за кожні три місяці участі в програмі протягом року.

Спонсором акції виступила дослідницька компанія Knowledge Networks.

До участі в програмі допускаються всі користувачі Google старше 13 років, зазначено на сайті. Однак поки вона не стартувала і не була офіційно анонсована. На сторінці з описом Screenwise можна вказати свою адресу електронної пошти, на який прийде сповіщення про початок реєстрації.

За матеріалами Lenta.Ru

Категорія: Різне
UA TOP Bloggers