Цікаво та доволі вірно написано, надибав в неті) і чуть чуть навів "макіяжа" ))

Що таке Блог?

На сьогоднішній день в мережі Інтернет є мільйони сайтів і веб сторінок, левова частка яких припадає на публічні онлайн щоденники. Мабуть це і є ті самі блоги чи живі журнали, як їх ще прийнято називати.

Блогосфера дуже розвинена частина Інтернету і має своє внутрішнє поділ, так як використовується різними об'єктами, з різною тематикою та в різних цілях. Це може бути особистий блог, в якому пише одна людина, або ж колективний, з групою авторів. Таких людей прийнято називати блогерами.

Навіщо потрібен блог?

Не рідко це питання виникає у людей яким пропонують поринути в блогсферу. У кожного свої причини ведення блогу, це може бути:

Самовираження

У кожної людини є потреба висловити свою точку зору, а блог це ідеальна можливість поділиться своїми думками, емоціями ....

Допомога іншим

Мені часто задавали одні й ті ж питання, і щоб не мучатись кожен раз з поясненням і розясненням того чи іншого, простіше написати статтю, в якій детально розписати відповідь на те чи інше питання.

Визнання

З часом, при тлумачному ставленні до свого блогу, Ви заробите авторитет і визнання у своїх читачів, що значно додасть ваги Вашій думці, і до Вас стануть прислухатися.

Самореклама

Кожна Ваша вдала стаття в блозі, працює як Ваша самореклама. Ваш блог робить Вам ім'я!

Заробіток

Рекламуючи себе своїми статтями, Ви показуєте свій професіоналізм. Ви можете надавати свої платні послуги, а при хорошій відвідуваності вашого блогу, можна використовувати його як рекламний майданчик і мати стабільний дохід.

Кожен блогер керується, як мінімум одним з цих мотивів створення і ведення свого живого журналу.

Категорія: Різне
UA TOP Bloggers