9 травня День перемоги та не для всіх так стверджує - Google :)

1

9 травня Не для всіх День перемоги (якого не було б, якби мільйони, що загинули не бились лбами між собою, а прибрали основу війни, своїх "вожаків"). Як виявилось 9 травня - це день народження Говарда Картера.

Говард Картер народився в Лондоні, в сім'ї Семюеля Картера, вмілого художника, який навчив сина основ малювання олівцем та фарбами, і Марти Джойс (Сендс) Картер.

В 1891, у віці 17 років, талановитий молодий художник був відправлений до Єгипту Фондом дослідження Єгипту, для того щоб допомагати Персі Ньюберрі в розкопках могил Середнього царства в Бені Гасан. Навіть у такому юному віці йому вдалось вдосконалити способи копіювання оздоблення могил. У 1892 він працював протягом одного сезону під опікою Фліндерса Петрі в Амарні, столиці заснованій фараоном Ехнатоном. З 1894 до 1899 Картер працював з Едуардом Невіллем у Деір ель-Бахарі, де він записував настінні рельєфи храму Хатшепсут.

У 1899 році Картер був призначений першим головним інспектором Єгипетської служби старожитностей (англ.Egyptian Antiquities Service (EAS)). Він наглядав за багатьма розкопками в Тебесі (зараз відомому як Люксор) перед тим як 1904 року був переведений в Інспекторат Нижнього Єгипту. Картер покинув службу старожитностей у 1905 році після інциденту між групою французьких туристів та Єгипетськими охоронцями ділянки, в якому він став на бік охоронців.[2]

 

Категорія: Різне
UA TOP Bloggers