boxopus1

Dropbox & Boxopus Обєднавши ці 2 сервіси можна завантажувати файли з торент-трекерів в свій дропбокс. Завантаження йде не залежно від того включений ваш ПК чи ні. Спочатку файли заливаються на ваш дропбокс, а коли вже ПК включите Дропбокс синхронізує інформацію (скачає торенти, які були скачані доки ваш ПК відпочивав) Непогана штука якщо врахувати, що це значно знижує зношуваність вінчестерів, яка є досить високою при використанні торент-клієнтів та пірингових мереж.

Також є і інші переваги цього сервісу для роботи торент-трекерами через нього:

 

1. Ви знаходитесь в мережі, де заборонений P2P-трафік (наприклад, на роботі в офісі).

2. Ви живете в США і Європі, де P2P-трафік можуть обмежувати провайдери, торрент-трекери блокуються на державному рівні, а за скачування файлу можуть накласти штраф. В цьому випадку Dropbox забезпечує певну ілюзію анонімності, адже на вашому особистому комп'ютері P2P-трафік ніхто не побачить, а які файли ви завантажуєте з особистого ящика Dropbox - теоретично, ніхто не знає. У гіршому разі, піратський файл просто видалять з хостингу Дропбоксу.

3. Ви завантажуєте екзотичну роздачу, на якій сіди з'являються дуже рідко і роздають файл на маленькій швидкості. Можна півроку чекати сіда, залишаючи торрент-клієнт включеним, а можна просто перекласти задачу на сервіс Dropbox, який зробить все безкоштовно і більш якісно, після чого ви спокійно скачаєте файл на великій швидкості.

4. Ви не вмієте користуватися торрент-клієнтом або у вас iPhone без джейлбрейка, так що ви не можете завантажити на нього торрент-файли безпосередньо. Торрент-клієнти для Android існують, а ось в App Store нічого немає, тільки в Cydia.

5. Ви маєте бажання з економити світло :) щоб ваш ПК не був цілодобово включено.

6. Ви маєте бажання скачати файл, але зменшити зношуваність системи вашого Пк чи ноуту.

7. У вас нетбук :) нетбуки трохи важко сприймають р2р-трафік з торент-трекерів, занадто велика нагрузка для них (і для вінчестера, чи ssd карти, і в загальному для системи подекуди навіть може підвісати якщо швидкість заантаження буде 10МБит/с :) чи більше ) За допомогою цього сервісу завантаження буде йти, як звичайного файлу, тому навантаження на нетбук та його записуючий носій буде в рази зменшено.

Поки, що сервіс безкоштовний, мабуть доки бета тестування йде.

  boxopus2

Інтерфейс дуже простий :) та зрозумілий.

Категорія: Різне
UA TOP Bloggers