1rozvod

От такий соц спам прийшов :) - розвод на лошка :)

В листі такого виду відразу перевірте Від кого саме прийшов.... І всі посилання....

1. Тема листа начеб то, як вірна да :) (позиція 1) ну ок, вірна то вірна, дизайн тоже передерли непогано) але толку то.

2. Дивимось позиція 2 Від кого: VKontakte <Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.%3E" rel="unfolow">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.>; - "ТЫ кто такой Давай, до свиданья" :) Справжня адреса з якої може приходити "офіційний спам" соціальної мережі ВКонтакте "VK Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.%3E">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.>" (наведений в лапках)

п.с. Рекомендую на офіційний спам соц мереж поставити фільтри в окрему загальну папку ( чи по папково для кожної мережі, цей лист впав в очі, лише завдяки цьому) Тому, що фільт було створено на адресу "VK Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.%3E" rel="unfolow">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.>" а прийшло взагалі з невідомої (яку привів вище на початку пункту 2)

3. Позиція 3, що обведена - мала б бути посиланням на профіль (стилістика урл ВК, як для посилань на інші сторінки) - наводимо і .... не видає вона нам нічого, - веде в нікуди.

4. Позиція 4 та позиція 6 Наводимо, якби на кнопку (позиція 4), та дивимось, на який саме вона ресурс посилається (бачимо в позиції 6) посилання веде взагалі на невідомий ресурс, хоча мало б вести на vk.com. - Епік фейл :) Ахтунг, Нас атакуют :))) - НЕ натискайте і все буде гут )))

5. ну і позиція 5 в довершення, ще одне не робоче посилання. Вони просто не можуть написати його правильно робочим) АПІ не дозволяє.... для цього їм потрібно знати ваш хеш, який знає лише система ВК.

І так отримавши таке сумнівне посилання на Почту.... Першим ділом перевіряємо Позицію 2 (Від кого саме прийшло) Якщо не впевнені, що вірно памятаєте адресу <Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.%3E" rel="unfolow">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.>, яка не така вже й довга :) тоді дивимось позиції 3, 4(що виводить)- НЕ настикати!!! , 5.

Що буде якщо настисните на кнопку, що позначена номером 4 на малюнку ? - Потрапите на сайт, який спеціально налаштований для отримання Вашої особистої інформації...

Категорія: Різне
UA TOP Bloggers