В нас Інтернет ресурси поки, що лише податкова штурмує :) ex.ua, rozetka.ua, tvi.ua, lb.ua. В Росії ж руки у "правосуддя" розв"язані вже дещо більше, після прийняття скандальоного законопроекту по можливості закривання Інтернет ресурсів з неналежним контентом (в груди себе били депутати "про ггнуху, наркотики та суїциди") А на ділі отримали те, що і казали противники законопроекту!!!

Відкриває список Ярославська область місто Ярославль. За поданням прокурора міста один із провайдерів, у якого між іншим понад 6000 користувачів, був зобовязаний заблокувати ЖЖ (livejournal.com). Як відомо на ЖЖ ведуть багато журналістів свої блоги та звичайні доброзичливі громадяни, де інформацію держава не може просто так прибрати. А писати там можна навіть анонімно і не знайдеш людину, яка виклала матеріали, які компроментують держ службовця чи олігарха.

І ось єдиний спосіб прибрати інформацію від очей звичайних людей знайдено :))) Доволі все гарно виглядає. А на ділі понад 6000 користувачів тепер зможуть мати доступ до лайфджорнала лише через проксі сервіси, з підміною Айпі адрес :) але ж звичайний рядовий робітник заводу чи вчитель мови не знає, як користуватись проксі сервісами... а отже з 6000 аби 500 людей отримували інфу з ЖЖ то вже було б гут.

Мабуть все це призведе, до створення вільного софту з 1 кнопочкою, добрими людьми програмістами. Для звичайного люду, і всі будуть ними користуватись :)

 

original

Категорія: Різне
UA TOP Bloggers