Втрапив твіт випадково до очей, займався роботою над сервером, але заголовок дуже зацікавив... Вирішив ознайомитись зі статтею на 4владі. "Організатори «живих торгів» Вконтактє видурили в рівнян 30 тисяч, ніби-то для хворих дітей ".

Читаючи побачив факти про Чеки, нібито не сходяться цифри, зацікавило гляну більш детально, адже все тики з фотошопом я не перший рік "сплю" :) Тим більше, що якісного фото чеку (чи скану) надано не було, це що фоткалось на телефон 2005р з 0.2мп камерою? чи швидкість інтернету 1кб/с і завантажити кращу фотку немає можливості? В якому віці ми живемо люди. У вас же ж айфони та айпеди на ліво і направо :)

А тому дивимось скрини детальніше в photoshop ... І що ми маємо.... Дивимось далі в скринах з короткими описами....

 

 

mif chek1

Був би оригінал так званого "скану" чи "фотки" можна було б говорити точно чи це був lone stamp чи ні, але так видно, що є різниця в відстані між цифрами ( і звісно ж 30 поставлено, тому що ні 28 про котрі йшлось ні 32, цих магічних чисел на чеку немає, а отже якісно скопіювати-вставити неможна, хоча якби вже людинка хтіла то знайшла б шрифт да вставив би, або якби рука була набита то взяв би окремо 8 окремо 2 чи 3 з будь-якої частини і якісно сфотошопив, а не створював нової "магічної цифри". Але нічого, далі більш цікаві факти :)

mif chek2

ОВ... а номер чеку то той самий залишився.... УПс.... Промашка фотошопера-неудачніка

mif chek3

Йдем далі :) й ще більш детально, щоб вже не було сумнівів, що це фотошопився саме Чек (на котрому написано Копія вірна і т.д. :)

Для цього потрібно збільшувати не якійсний чек і доволі довго дивитись на нього ( але для того, щоб не заважала "уява", потрібно не бачити нормальний чек) В прикладі нижче я просто вже їх з"єднав, для Вас. А так збільшуєте і вдивляєтесь по троху в кожен символ і з часом підсвідомість вам виведе ті символи котрі там були...

А тепер дивимось на Чеки і шукаємо Схожості та Відмінності :)

mif chek5

Ось так, перед нами один і той же чек.... От  лише на не якісному змінено в 2 місцях цифри з суммами, а всі інші циферки забули змінити :)))

п.с. Для горе мошенніка :) Коли хочеш щось зафотошопити зроби з 0. Тоді чек кращий... підібрати шрифт і знайти бумагу та матричний принтер Вам би обішлось дешевше :)

п.с. Для читачів :) Я навіть не всі символи вивів котрі там видно :) можете й свої знайти, якщо маєте бажання...

Категорія: Різне
UA TOP Bloggers