Розширяєм облачний хостинг від Dropbox на +25Гб. І так, все легко та на цей раз легально :) на відмінно выд введень кодів, підібраних на акціях.

Для тих, кому цікаво про цю акцію, прошу сюди: https://www.dropbox.com/spacerace

Увага! Ніяких рефералів! Не потрібно реєструвати новий аккаунт в Dropbox! Досить виконати два, зовсім не важкі пункти.

1) Вам потрібно перейти на https://www.dropbox.com/spacerace/top/country/ua.

Як бачимо, університет міста Суми в лідерах і тому, нам вже зарахують максимум - +25 ГБ місця до аккаунту dropbox строком на 2 роки. (*Якщо пройде термін акції, та у вас система повинна буде забрати 25Гб місця, як в даній акції, за інформацію не переживайте. Вона збережеться, доки ви її самі не видалите. Система думає, за вашу інформацію)

2) Далі, все просто. Реєструємо поштову скриньку на http://live.sumdu.edu.ua/. (*мій логін snooper) Отримаємо щось типу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

3) Вводимо цей E-mail на https://www.dropbox.com/spacerace, після чекаємо листи від Dropbox (на пошті з *.Edu.ua ), підтверджуємо ваш аккаунт і все.

Вітаю, у вас + 25 ГБ на 2 роки. Ось так не складно розширили облачний хостинг :)

В кого немає аккаунту в Dropbox - Зареєструвати Новий аккаунт! (*з хмарковим сервісом Dropbox, ви маєте змогу користуватись всіма вашими файлами на будь-якому компютері, чи іншому засобі - телефон, планшет.... Та ніколи не втратите інформацію у випадку форматування, чи виходу з ладу вінчестера чи флешки, на яких були данні)

Категорія: Різне
UA TOP Bloggers