Новини - Столичний чиновник звільнений за «прибирання» снігу фотошопом.

Чиновник - людина вчена :) Московський чиновник вивчив Photoshop і уміло використав в своїй роботі по прибиранню снігу з вулиць міста. Цікаво, а наш Хомко скоро до цього додумається?)

Голова столичної управи Москви (Россія), вивчив курс графічного дизайну краще, ніж роботи комунальних служб, звільнений. Леонід Богатирьов позбувся посади голови адміністрації району Орехово-Борисово після скандалу з прибиранням снігу допомогою Photoshop, повідомляє РСН з посиланням на мерію Москви.

1360316872 751"Богатирьов був призначений на цю посаду тільки в грудні, в лютому звільняється. Дивно, Мені багато телефонують і пишуть, говорять - .. Ось, після твоєї історії людина пішла", - розповів блогер і член Молодіжної громадської палати при раді депутатів району Орехово-Борисово Юрій Урсу, уличі комунальників у брехні.

На початку лютого він поскаржився на порталі уряду Москви "Наше місто" на неприбрану пішохідну дорогу. Незабаром чиновники відзвітували про виконану роботу, приклавши фотоілюстрацій. Однак робота дизайнерів була занадто помітною: вичищеної виявилася не тільки доріжка, але і списана любителями графіті стіна.

"Не треба бути технічним фахівцем, щоб зрозуміти, що вона підроблена, тому що краї снігу абсолютно ідеальні. Такий результат можна отримати пилососом. Отримати його лопатою просто неможливо, обов'язково залишаться якісь крихти. Додатково прибрали написи на стінах і виклали це на публічний портал уряду Москви ", - розповів Ю.Урсу у своєму блозі.

Він також повідомив, що направив заяву в уряд Москви і Нагатинській міжрайонну прокуратуру, приклавши власний фоторепортаж.

Категорія: Різне
UA TOP Bloggers