Microsoft в своєму стилі, спочатку дали 25Гб, а потім відібрали "цукерку" замінивши її на менш солодку 7 гігову. І ось прийшов час знову "подарувати" 25Гб, звісно адже Мейл.ру дав взагалі 100Гб, куди Microsoft проти Мейл.ру з їх 7Гб на ринку файлового хостингу сидіти  :) Вони навіть для зменшення місця придумали відмазку з дослідженням котре показало, що більшості користувачів семи гігабайт цілком достатньо.

skydrive

 

Тепер менеджери Microsoft відступилися - і повернули користувачам їх «законні» 25 гігабайт безкоштовно (+25 ГБ для зберігання пошти, +5 ГБ на кожен новий поштовий ящик). Ліміти на платних тарифах збільшено до 50 ГБ і 100 ГБ, а вартість додаткового дискового простору тепер становить 20 центів за гігабайт на місяць.

 

 

Що характерно, анонс знову випадково збігся з російською прем'єрою файлохостінга. Цього разу відзначився не "Яндекс», а Mail.Ru зі своїм хмарою на 100 ГБ. Може бути, Microsoft дійсно відстежує російський ринок?

Новий додаток SkyDrive Pro вже опубліковано в каталогах Window Store і App Store.

SkyDrive Pro для Windows 8

 sky1

sky2

SkyDrive Pro для iOS

sky3

sky4

Окрім збільшення обсягу, в новій версії SkyDrive реалізована функція "Shared with Me" для зручного перегляду списку документа, до яких вам відкрили доступ інші користувачі.

sky

 

Читайте також по темі файлових хранилищ - Використовуєте Mailbox? Отримайте 1 Gb від Dropbox

Категорія: Різне
UA TOP Bloggers