Люблю всілякі хостинги, а тому продовжую тему хмаркового хостингу, на цей раз відзначився Китай.

Китайська компанія Tencent пропонує всім зареєструватися та отримати в результаті 10 Тб ( терабайт ) місця на своєму сервісі безкоштовно. Після такого ходу з боку Тенсент - Google, Dropbox та Майкрософт дійсно виглядають неважливо - правда , завжди можна задатися питанням про надійність або приватності , хоча в цьому сенсі у Tencent начебто справи йдуть непогано : вона працює з 1998 року і її акції продаються на Гонконгській біржі ...

Потрібно зареєструватися з Tencent QQ -аккаунтом ( отримати його можна тут) на сторінці акції і завантажити мобільний клієнт сервісу - доступні версії для Android і iOS . Відразу після цього в розпорядженні користувача надається 1 Тб хмарного хостингу, який підходить для будь-яких файлів (такий же обсяг на Flickr дозволяють заповнювати лише фото і відео) .

Надалі в міру вичерпання вільного місця сервіс буде автоматично його збільшувати , поки верхня планка не впреться в заявлені 10 Тб відповідно до наведеної нижче таблицею:

tencent dropbox хостинг файловий хмарковий облачный

Час акції обмежений.

  • Десктопний клієнт під Windows - тут
  • API сервісу
  • Веб - версія (є обмеження на закачування одного файлу в 300 Мб , воно знімається , якщо дозволити встановити Webkit - плагін )
Категорія: Різне
UA TOP Bloggers