12ad372a-e558-4234-8a0a-c2b4cd370ef3Давно нічого не писав на блог і ось вона можливість знову написати, ще й про своє місто :) якщо точніше про один із нових закладів, котрий відкрився на Кавказькій "Bazikalo" погугливши можна знайти ось такий цікавий опис, на одному з крупшіних порталів-каталогів фірм нашого міста.

Приємний аромат свіжозмелених кавових зерен із солодкими нотками вишуканих десертів, стильний інтер’єр, затишна атмосфера і чудове обслуговування — все, що має бути в улюбленій кав’ярні."Bazikalo" — це особливе місце, де поєдналися кращі традиції із сучасними можливостями. Ми дбаємо, щоб кожна філіжанка кави мала неповторний смак, а кожен візит до кав’ярні був винятковим, залишав лише приємні враження і піднесений настрій. Завітайте у "Bazikalo" (Базікало), що на вулицях:Кавказька, Соборна, Відінська, Київська, і відкрийте для себе нове улюблене місце.

Класно написано, але в реаліях не все так добре. 2 рази був на Кавказькій, перший раз хтів глянути, що за нове кафе + воно напроти офісу через дорогу, чому б не зайти правда? Зайшли після робочого дня. І ось перше враження:

- Меню принесли після 15хв чекання і піднімання руки, хоча в закладі було зайнято лише 4 столики, а це значно менше половини. Де персонал? Чим займається? Не відомо. Потім ще чекання поки "зварять" і охолодять кухоль пива, чашку кави та декілька Глінтвейнів  - пройшло 40хв, доки замовленн було в нас!!! 40 ХВ і це в районі офіс-центру!!! 

- Столики стоять дуже тісно, пройти між ними можна лише боком і враховуючи одяг котрий зараз осінь-зима носимо, НЕ зачепити салфетницю чи сіль-перець НЕ можливо, й не розбити їх, за що почнуть вимагати 20грн!! За що?! за не відповідність гостам по відстані між столиками? 

- Розрахунок в цій кафе у вас теж займе не менше 20хв, 10 доки вам рахунок принесуть, і ще 5-15хв доки заберуть і принесуть здачу, не знаю на чому вони там рахують, мабуть в казначейство в київ телефонують, щоб їм порахували.

Другий раз ЗМУШЕНИЙ був завітати, бо їх сусіди лише до 20-00 працюють, завітав на "каву" з друзями. 17 листопада :) День студента, кафе в якому є спиртне, було пусте! зайнято було 2 столики!! Нонсенс, як для такого закладу в таке студентське свято.

Ну ок, пусто, і знову Меню принесли через 10хв!!! Мабуть чекають доки нагрієшся і захочеш звалити, щоб тебе не обслуговувати взагалі. Саме цікаво, що не важливо, де ти сядеш за самий дальній столик, чи самий ближній до барної стійки, меню раніше чим через 10хв після приходу ти не отримаєш) цікава "акція", як для кафе в офіс-центрі, оперативність зашкалює)

І що ось ми замовили, сидимо чекаємо, проходить 22хв - принесли каву!!! замовили ми тоді різну з вершками, декілька еспрессо і, що думаєте? КАВА була, як помиї! Вона за час доки її принесли встигла напівзахолонути! Нащо тоді така кава?

Ну і під кінець, звісно, рахунок несли 15хв( так захарило, що пішов навіть здачу не став чекати ще 10хв....

Точно туди більше не піду, якщо не зміниться обслуговування.

У кав’ярнях і кафе "Bazikalo" любо розпочати ранок з ароматної кави, запросити колегу на ділову зустріч, провести час у компанії друзів і здивувати свою половинку романтичною вечерею. Стилізований ретро-інтер’єр у теплих тонах, тематичні декори і ненав’язлива музика створюють у закладах "Bazikalo" ідеальні умови для відпочинку.

- Якщо ви полюбляєте розпочинати свій ранок протягом пів дня з негативними емоціями - ласкаво просимо :) Це більш вірно для цього кафе

- Ділова зустріч розтягнеться в чекання меню і рахунків з холодною кавою.

- Романтична вечеря, оплатою додаткових розходів на випадково зачеплений сервіс сусіднього столика, який всього в 30см від вашого) Дуже романтично, як оселедці в банці)

Категорія: Різне
UA TOP Bloggers