10 кращих додатків року для Chrome

Компанія Google успішно продовжила цього року втілення свого плану по захопленню всесвіту. Не останнє місце в цьому займає її фірмовий браузер Chrome. Випередивши навесні цього року багаторічного лідера IE , цей браузер міцно утвердився на першому місці за популярністю в світі.
Для браузера Google Chrome існують десятки тисяч різних розширень на будь-який смак і потреба . А так як смаки у всіх нас різні , то вибір кращих з кращих був досить скрутний і навряд чи когось повністю задовольнить. Тому при складанні цього топа я обмежив відбір тільки тими доповненнями , які були згадані на сторінках Інфіяа в 2012 році і викликали найбільшу читацьку реакцію. Так що , якщо ваше улюблене розширення залишилося за бортом , то не турбуйтеся. Проявляйте велику активність в коментарях до «Огляд розширень для популярних браузерів » і повідомляйте нам про ваших кращих знахідках.

Adlesse :

Основна ідея проекту Adlesse полягає в нейтралізації настирливої ​​реклами шляхом заміни її на блоки з цікавою вам інформацією - прогнозом погоди , оновленнями стрічки в Facebook і Twitter , новинами або навіть цитатами великих людей . Причому кількість і вміст цих інформаційних блоків ви можете налаштовувати в широких межах.

Page Monitor :

Це розширення стежить у фоновому режимі за оновленнями зазначених вами сайтів. При виявленні змін на сторінці воно подає звуковий сигнал і спливаюче сповіщення , а при кліці по іконці показує сторінку з підсвіченими змінами .

AutoPatchWork :

Одне з найбільш необхідних доповнень , що значно полегшує життя користувачам Chrome. Воно об'єднує багатосторінкові сайти в одну довгу сторінку , автоматично довантажуючи наступна сторінку , поки ви вивчаєте попередню. Наприклад , коли ви шукаєте в Google або переглядаєте об'ємну тему форуму , то вам не доведеться тиснути кожен раз Next і чекати завантаження сторінки - розширення все це зробить за вас.

EasyReader :

Це розширення служить для представлення сторінок в зручному для читання , очищеному від сміття , вигляді. Хоча існує безліч інших інструментів для цих цілей , все ж багатство налаштувань і функціональність EasyReader не мають конкурентів.

Ghostery :

Це розширення виявляє і блокує всі сторонні елементи на сторінці , такі як кнопки і віджети соціальних мереж , лічильники , скрипти та багато іншого. Працює надійно і тихо , прискорення роботи браузера не викликає сумнівів.

PicMonkey Extension :

Ми вже розповідали про чудову онлайновому графічному редакторі PicMonkey . А спеціальне розширення для браузера Chrome , яке служить для зручної роботи з цим веб -сервісом , перетворює браузер в універсальний інструмент для роботи з графікою. З його допомогою ви зможете картинку з будь переглядається або зі свого комп'ютера відправити у PicMonkey і відредагувати . Можливо також зняття скріншотів.

Silver Bird :

Twitter став для багатьох не просто « ще одним соціальним сервісом» , а справжнім способом життя. Якщо ви не уявляєте собі інтернет без цього сервісу , то розширення Silver Bird допоможе вам повноцінно використовувати Twitter з будь-якої сторінки , відкритої у вашому браузері. З його допомогою ви зможете не тільки читати стрічку вашого акаунта , але і відразу ж відправляти свої твіти . А ще відстежувати основні тренди , згадки , приватні повідомлення , пошук і списки .

Панель інструментів Chrome (від Google) :

Це розширення від творців браузера дозволяє додати на панель інструментів деякі затребувані функції програми . З його допомогою можна розмістити обрані команди браузера в спадаючому меню , зберігати невідіслані дані форм , збільшувати зображення , переглядати відео в окремому вікні , задавати ярлики для відкриття всіх посилань в будь-якій папці закладок і багато іншого. Схоже , що творці браузера зібрали тут свої найулюбленіші функції , з якихось причин не увійшли в основну версію.

Unity Music Media Keys :

Онлайнові музичні сервіси продовжують тіснити звичайні програвачі , а в майбутньому з повсюдним поширенням мережі , безсумнівно , остаточно займуть їх місце. Це розширення для браузера Chrome надає таких сервісів як Pandora , Grooveshark , Google Music , Яндекс.Музика і багатьом іншим відсутні їм зручні функції. У тому числі управління клавішами з клавіатури , відображення інформації про трек , скроблінг в Last.fm.

Stay Focused :

StayFocusd підвищує ефективність вашої роботи , обмежуючи час, який ви можете витратити на веб- сайтах даремно. C його допомогою ви зможете задати скільки часу ви можете виділити для відволікаючих ресурсів , а в інший час вони стануть для вас недоступні.

Категорія: Різне
UA TOP Bloggers