Протягом тридцяти днів почнуться продажі популярного пакету додатків Adobe Creative Suite 5. Сьогодні компанія Adobe представила нову версію цієї лінійки, в яку входять не лише знайомі користувачам додатка, але і абсолютно новий компонент Adobe Flash Catalyst, призначений для створення інтерактивного вмісту без необхідності написання коди.  Вся лінійка Creative Suite 5 представлена пакетами додатків Creative Suite 5 Master Collection ($2599), Creative Suite 5 Design Premium ($1899), Creative Suite 5 Web Premium ($1799), Creative Suite 5 Production Premium ($1699) і Creative Suite 5 Design Standard ($1299), а також п'ятнадцятьма окремими продуктами, пов'язаними з ними технологіями і інтеграцією з новими онлайновими сервісами Adobe CS Live.

 

Якнайповніша версія Cs5, як і раніше, носить назву Master Collection. Вона включає Adobe Photoshop Cs5 Extended, Adobe Illustrator Cs5, Adobe Indesign Cs5, Adobe Acrobat 9 Pro, Adobe Flash Catalyst Cs5, Adobe Flash Professional Cs5, Adobe Flash Builder 4, Adobe Dreamweaver Cs5, Adobe Fireworks Cs5, Adobe Contribute Cs5, Adobe Premiere Pro Cs5, Adobe After Effects Cs5, Adobe Soundbooth Cs5, Adobe Onlocation Cs5, Adobe Encore Cs5, Adobe Bridge Cs5, Adobe Device Central Cs5, Adobe Dynamic Link і інтеграцію з онлайновими сервісами Adobe CS Live.

Використовуючи продукти, які входять до складу сімейства Adobe Cs5, можна створювати вміст і додатки для Flash Player 10.1 і Adobe AIR 2. В цілому в додатках Cs5 більше 250 нововведень. Серед найбільш важливих поліпшень, реалізованих в продуктах Cs5, можна виділити:

# Технологія Truer Edge в Photoshop Cs5 Extended, поліпшуюча визначення кордонів об'єктів на фотографіях. # Покращувана підтримка пристрою ereader і нові інтерактивні документи в Indesign Cs5. # "Рідна" підтримка 64-бітових систем в Photoshop, Adobe Premiere Pro і After Effects. # Нове середовище Text Layout Framework в Flash Professional Cs5 для професійної роботи з текстом # Нові засоби для штрихування в Illustrator Cs5. # Новий движок Adobe Mercury Playback Engine, що задіює можливості відеокарт NVIDIA, в Adobe Premiere Pro Cs5 дозволяє швидше відкривати проекти, відтворювати складні проекти без необхідності візуалізації і працювати з hd-вмістом в реальному часі. # Новий інструмент Roto Brush в After Effects для ізоляції рухомого на передньому плані об'єкту. # Dreamweaver Cs5 з підтримкою популярних CMS, у тому числі Drupal, Joomla! і Wordpress.

В состав Adobe CS Live входят пять онлайновых сервисов: Adobe BrowserLab, Adobe CS Review, Acrobat.com, Adobe Story и SiteCatalyst NetAverages от Omniture. Adobe CS Review дает возможность просматривать проекты из приложений Creative Suite 5, Adobe BrowserLab представляет собой инструмент для тестирования содержимого сайтов в разных браузерах и разных операционных системах. При помощи сервиса NetAverages можно получить различную статистическую информацию об использовании Интернета, а Adobe Story – це засіб для спільного написання скриптів.

Категорія: Різне
UA TOP Bloggers