Російський підрозділ компанії Samsung Electronics заявив про вихід на вітчизняний ринок нових продуктів — Blu-ray програвача Bd-c5500 і двох моделей домашніх кінотеатрів з підтримкою Blu-ray — Ht-c5500 і Ht-c5550. Всі новинки по дизайну поєднуються з останніми моделями led-тельовізорів Samsung серії 5000 і рідкокристалічних телевізорів серії 500.

Завдяки dlna-адаптеру і можливості підключення контроллера Wi-fi, нові пристрої підтримують оновлений контент-сервіс [email protected]. Цей сервіс забезпечує доступ до онлайну-каталога Samsungapps, який дозволяє завантажувати безліч різних застосувань, перетворюючи пристрій на інформаційно-розважальний центр. Постачальниками додатків і контента є такі ресурси, як Youtube, Twitter, Picasa, Getty Images, Dailymotion, Accuweather, History Channel, Playjam, Funspot, Gameloft, Capcom, а також відомі російські контент-провайдері — бізнес-портал РБК, сервіс прогнозу погоди GISMETEO, інтернет-телеканал Russia.ru і спортивне видання спорт-експрес. Крім того, завдяки функції Allshare користувачі можуть створити домашню мережу між сумісними пристроями і обмінюватися фотографіями і відео з цифровими камерами, ноутбуками, відеокамерами і іншими пристроями, що підтримують dlna-з'єднання. Технологія Anynet+ дозволяє управляти всіма підключеними через HDMI інтерфейс пристроями за допомогою одного дистанційного пульта управління.

Нові кінотеатри і програвач Blu-ray, завдяки технології Ultra Fast Play, забезпечують миттєве завантаження і відтворення дисків. Плеєри і домашні кінотеатри здатні відтворювати не лише Blu-ray контент, але також формати попереднього покоління. При цьому підтримується функція масштабування відео до дозволу Full HD.

Blu-ray плеєр Samsung Bd-c5500 з тонким компактним корпусом прийшов на зміну моделі 2009 років — Bd-p1600. Він відрізняється підтримкою відео формату Matroska (файли з розширенням .MKV) і наявністю двох usb-портів, які завдяки функції USB 2.0 Movie дозволяють підключати різні цифрові пристрої (зовнішні жорсткі диски, флеш-модулі пам'яті, цифрові відео- і фотокамери) і миттєво відтворювати файли мультимедіа.

Домашні кінотеатри серії 5000 представлені моделлю Ht-c5550 з підлоговою акустикою і Ht-c5500 з поличною акустикою. Серед їх достоїнств – багатоканальний просторовий звук потужністю 1 кВт. Крім того, нові моделі Blu-ray кінотеатрів підтримують аудіо-кодеки високого дозволу: Dolby True HD, Dolby Digital Plus і DTS-HD Master Audio Essential.

На російському ринку новинки доступні за наступними орієнтовними роздрібними цінами: Blu-ray плеєр Bd-c5500 – 7990 рублів, домашній кінотеатр Ht-c5500 – 26990 рублів, і Ht-c5550 – 19990 рублів.

Категорія: Різне
UA TOP Bloggers