Плівочна Зеркалка радянська не зрівняється ні з чим, про те і зараз є непогані варіанти з цифрових навіть. Ні не з цифр зеркал, а саме просто з цифрових, ти х шо до 2000 грн.

Не давно обирав фотоапарат хотілось зеркалку звісно проте дорогувати буде, зараз не потяну, а тому було придбано таку штуку, як Canon sx120 IS.

Цікава іграшка, оптичний зум 10, непогано стояти на одній стороні перехрестя біля ТЦ"Чайки", і дивитись на дівчат на зупинці))) Цифровий зум 4. Я його правда відразу виключив, щоб не псувати фото.

 

 

Авто зйомка така собі, не люблю і не користую, вручну можна набагато кращі фото робити. Перезарядка батарей досить бистра, як для кенона, проте Кеноновська любов до енергії присутня, 2 акамулятора довго при вспишці не живуть. Спалах регуюється (мін, сер, макс- для екстремалів)) сліпить все шо є, живе перед камерой). Відео зйомка непогана, як для фотоапарата, затримка не замітна, практично відстуня - знімали Гандбольні ігри і не одну відео прекрасне не розмите. Мінусом являється те, що фотоапарат не зробили для зйомки в русі, налавшувати під цю зйомку практично не можливо, особливо в затемнену пору. Ну і мінусом являється те, що навіть на максимумі діафрагма все рівно не робить нормальні фото в нічну пору, без спишки, в цьому + для зеркалок.

Ось фотки зроблені ним на цих вихідних Перегляд тут(Лелека - 25м відстані, фотка на макс зумі, Пташка - 6м зум на половину, Місяць макс зум, Бджола - макро зйомка - 5см), а також альбом Новий рік з снігопадом.

Фотоапарат Canon SX120 IS  ціни по Україні тут.

 

Категорія: Різне
UA TOP Bloggers