Ну й козли ж наші Претенденти в депутати....

Ну от що під час виборів, щоб без них один флаг. Спитаєте чому?

- Да все просто, ви коли небудь чуєте наших депутатів?? Їх багаточисленні фамілії в місцевих оранах, а в обласних?? ви бачите їх діяльність?? Ну звісно ж ні, тики БЕЗдіяльність, ну для нас) а для них звісно є діяльність, тра украсти, що до тебе не украли, створити щось, що можна будете украсти чи списати в найближчому майбутньому.Єх... Та все ж козли і під час виборів, і ні не через, те що вони йопрст брешуть один на одного по Тв, газетах в загальному просто в Купленому ЗМІ,(а вечорком підуть і бухнуть разом в загородному котеджику) а флаг їм в .... зззз....уби!!!

Так ось вони навіть зараз думають лише про себе. Якого чорта піднімати студента в якого 2 зміна! О 6 ранку, Невже наші депутати-кандидати такі дебіли....

Невже Гурін А.В. і його "дружок" Коваленко думає, що якщо 300 тел, 4-5 курсу підняти в 5-6ранку. І сказати на плацу "-Я кандидат в депутати на 39 мажоритарному окрузі" Всі побіжать за нього голосувать?? Невже такий тупий, що навіть не думає на скики гірше зробиш цим самому собі, що Ти підняв людей зранку якоби поздравити з зачитанням наказу Міноборони + невзначай сказав про вибори і про себе такого афігеть хорошого. Ну ппц блін. Ні якого ума Навіть у передвиборчій діяльності, єх... скики ж ше вони будуть дебілами.... ці "наші" кандидати в депутати "від нас".

Одним словом, ні політиків, ні кандидатів, одні ......

Категорія: Різне
UA TOP Bloggers