Цей гайд покаже вам найшвидший і легкий шлях як підвищити свою професію Білування (зняття шкур ) з 1 до 450 . У цьому гайде ми покажемо на карті розташування тварин і з яким рівнем уміння краще йти на ці місця.

Але для початку подивимося формулу за якою можна вирахувати рівень тварини з якого на даному етапі можна зняти шкуру. Формула виглядає приблизно так : ( Рівень навички \ 10 ) +10 . Для прикладу візьмемо рівень білуванні у нас дорівнює 50 , значить за формулою виходить ( 50 \ 10 ) +10 = 15 , з цієї формули видно що при навичці білуванні 50 ми можемо знімати шкуру з тварини не вище 15го рівня.

Але з того моменту як ваш рівень Свежевание (снятие шкур) дорівнюватиме 100 формула змінюється і має наступний вигляд: Рівень навички \ 5 , для прикладу візьмемо рівень вашого навику Свежевание (снятие шкур) дорівнює 100 значить за формулою виходить: 100 \ 5 = 20 , 20 це рівень тварини з якого ми можемо зняти шкуру.

Навичка «Свежевание (снятие шкур)» так само можна підняти за допомогою зачаровиванія яке накладається на рукавички і підвищує рівень свіжування на 5. Але якщо тушка тварини відображається для вас червоним кольором то ви не отримаєте підвищення навику свіжування .

UA TOP Bloggers