І так осінь :) Менше часу проводим на вулиці, більше за ПК.. Трохи ностальгії подумав пограти знову в Вов, що ще робити коли декілька персів і всі одіті? Правильно івенти і ачіви :)

Через тиждень івент "Пиршество странников" І тому, відкрию маленьку рубрику... перед івентом, щоб Ви знали, що за цим і де робити :) На самому івенті, чи як підготуватись до нього зараз, наперед.

Для ачіви "Вот это стряпня!" нам треба буде Кулінарія 280 рівня. Ми можемо її вже прокачувати, або ж прокачати під час самого івенту. Я вибираю другий варіант :) Не має бажання носитись зараз по всьому Азероту й витрачати зайвий час :)

А тому, хто буде як і я робити прокачку кулінарії паралельно івенту "Пиршество странников" повинні мати під рукою наступний список, - що за чим, для чого і по чому :)

- рецепти продають святкові НПЦ. Купляєте в них Пиршественная поваренная книга, відкриваєте (юзаєте) та отримуєте рецепти кулінарії. Самий важкий рецепт на 280 Кулинария. І так...
- Перший рецепт Пряная хлебная запеканка. Інградієнти можна купити прямо у святкових НПЦ. Складається з Осенние травы, які купляються у святкових НПЦ та з Хлеб с пряностями - інградієнти (5 Простая мука і 5 Пряные травы) для виготовлення яког оінградієнти також у святкових НПЦ івенту "Пиршество странников"
- Другий рецепт Тыквенный пирог. Потрібний навик Кулинария 100. Інградієнти можна купити у святкових НПЦ.
- Третій рецепт Клюквенный соус. Потрібний навик Кулинария 160. Інградієнти знову ж таки у святкових НПЦ івенту "Пирешство странников". Кислая клюква с берегов реки Строптивой - продається в Оргриммарі та Стальгорні.
- Четвертий рецепт Засахаренный батат. Потрібний навик Кулинария 220. До речі інградієнт - Мулгорский батат - купляється в Мульгорі (для Орди) і лише на івент, на скильки помню :) треба перевіряти) ліньки. Ну і є Тельдрасильський батат для Альянсу в де? правильно в Дарнасі :)
- Пятий рецепт Запеченная индейка. Потрібний навик Кулинария 280. Основний інградієнт це - Дикая индейка, який ви отримаєте убиваючи Дикая индейка.Інші, як завжди купляєте.

UA TOP Bloggers