Для того, щоб навчитися приручати звірів, Мисливцеві необхідно пройти нескладний квест. Це досі є обов'язковою умовою отримання навику. Ланцюжків багато, суть у них одна. У статті коротко описано проходження квесту для всіх рас на момент патча 3.3. Загальна вимога - 10 рівень.

Альянс:
Дренеї

Актеон в Кривавою Заставі відправляє вас до хижаком Келлі Тятива Ночі на Острів Лазурної Димки. Келлі знаходиться недалеко від причалу, відшукати її проблем не складе. Келлі відразу візьметься за ваше навчання: видасть Тотем приручення і відправить пріручат всяку різну живність. Спочатку нас цікавлять Колючі краби. Йдемо уздовж узбережжя, шукаємо крабів, використовуємо на одному з них Тотем. У разі успіху повертаємося до Келлі. Тепер ми вирушаємо на пошуки Великих Лесоногов. Лесоногі водяться на півночі острова в великих кількостях, діємо за аналогією з крабами. Повертаємося до Келлі, вона відправить нас приручати Нічних Ловцов. Вони водяться там же де водилися Лесоногі. Приручаємо одного з них, повертаємося до Келлі, отримуємо навик. Якщо ви не полінуєтеся продовжити квест, вас чекає непоганий арбалет і навик навчання звіра. Для цього достатньо буде поговорити з одним типом в Екзодаре.
Дварфи

Перший квест ланцюжка видають: Олмін Пламебород в Стальгорне, Торгас Мрачнон в Холодній Долині та Ейнріса Яркошіп в Кварталі дварфов Штормграда. Квест називається "Шлях мисливця". Вас відправляють до грифом Дике Серце в Каранос (локація Дун Морог). На відміну від миролюбних дренеев, більш прагматичний Гриф видасть вам Хлист приручення. Озброївшись ним, ви також підете підкорювати звірина Азерота. Спочатку нас чекають Великі Скельні Вепри (45, 45). Потім, попередньо повернувшись до грифа, ми відправимося до сніжного леопарда на Південно-Схід локації. Знову повернемося до дварфов і тепер підкоримо Медведя-Ледолапа. Ви вивчите навик приручення. Повернувшись в Стальгорн до Беліі Громова граніту (Палати Войнов), ви отримаєте навик навчання звіра.
Нічні Ельфи

Взяти квест ельфи можуть у Іокаста в Дарнассе. Іокаста відправляє вас до Дазалару на Схід Тельдрассіла. Дазалар є наставником Мисливців, і вашим гідом на шляху отримання навичок приручення звірів. Також не розділяючи схильність дренеев до прирученню левів і тигрів деревинками, він вручить вам Хлист приручення. Першою метою для вас стане Чащобний тенетники, приручив одного з них, повертайтеся до Дазалару. Той відправить вас до Нічному шаблезубі-Мисливцеві, а після до Совиному Крикун. Всі тварини розташовані на острові, неподалік від самого Дазалара, використовуйте для зручності макрос на пошук. Після крикуна ви отримаєте навик приручення. Вас відправлять назад до Іокаста, яка навчить навчанню.


Орда:
Орки

Беріть квест у Шіан'дари в Оргріммаре. Шлях наш лежить до тотара в Дуротаре (Колючий пагорб). Ординці теж не церемоняться, і беруть Хлист приручення. З ним нам потрібно поневолити підпорядкувати приручити плямистий вепра. Вепрів багато на Заході, топаємо туди і приручаємо. Потім повертаємося до тотара і йдемо до приливних крабів. Ну а після Крабів нас чекає Бронескорп. За Бронескорпа дадуть навичку приручення, потім відправлять в Оргріммар до Ормаку і той навчить навчанню.
Тхаур

Тауренов посилає Карі Громової Ріг в Громова Утьосі, посилає до Йо Колки гривень в Село Кривавого Копита. Йо вручить вам Хлист приручення і відправить на ратні подвиги на славу народу тауренов. Тепер наш шлях лежить до Дорослим рівнини долгоног, одного з яких потрібно приручити. Використовуємо хлист на долгоног і чекаємо результату. Після приручення повертаємося до Йо. Колки Грива відправляє нас до Мисливцям прерій - це місцеві леви. Їх також потрібно приручити в кількості однієї штуки. Приручити повертаємося. Йо вимагає приручити перепелятника. Після перепелятника він навчить нас прирученню звірів. І відправить в Громової Скеля до Хольту, щоб ми вивчили і навчання теж.
Криваві Ельфи

Починає квест Онінат в Луносвете. Ви легко знайдете його, якщо сходите на Площа Странніков, він в самій північній кабінці. Він відправить вас до Лейтенантові вісниця Зорі, яка чергує в Обителі Странніков. Тепер стара добра схема приручення трьох звірів (насторожує, що навіть Криваві Ельфи не звертаються при цьому до Тотем): Божевільний Дракондор (52, 58), потім Дорослий Приголап (65, 60) і, нарешті, Мрачніца, за яку нас навчать приручати звірів . І, зрозуміло, пошлють в столицю - Луносвет - щоб ми осягнули ази навчання цих самих звірів. Навчати буде Хальтеніс, він же видасть Лук Мандрівника, який доведеться як не можна до речі.

Підсумок

Всі квести підпорядковані одній загальній схемі: йдемо в стартову локацію до одного з наставників, за допомогою хлиста (або Тотема, у дренеев) приручаємо трьох тваринок, після чого отримуємо навик приручення. Далі нас відправляють в столицю, де наставник навчає нас навчанню звірів і у випадку дренеев і Кривавих Ельфів (тобто рас Палаючого легіону) дає непогану зброю.

UA TOP Bloggers