Легендарная коллекция(в порядке добавления в игру от самого первого до последнего легендарного оружия):

Испепелитель, Сульфурас, Рука Рагнароса(доступно), Громовая Ярость, благословенный клинок Искателя Ветра(доступно)

Испепелитель(недоступно)

Історія Іспепелітеля тісно пов'язана з ім'ям Командувача Могрейн, і починається з моменту, коли Александрос знаходить темний кристал на тілі одного з орків. Могрейн відчув темну міць в незвичайному предметі, доставленому з далекої планети Дренор. Впливаючи на нього силами Світла, кристал не зруйнувався, а перетворився на найсильніший артефакт Світу. Рішенням ордена Срібної длань було поставлено зробити з нього меч, потужна зброя проти Батога.

До створення Іспепелітеля має пряме відношення архимаг Алого Ордена Тімолейн, який, як з'ясувалося пізніше, був таємним членом Культу Проклятих. Свою назву меч отримав від прізвиська його власника, Александроса Могрейн, який славився тим, що борючись проти Батога, залишав від живих мерців тільки попіл.

Старший син Могрейн, Рено, уклав угоду з самим Кел'Тузадом, і звернув меч батька проти нього самого, встромивши лезо йому в груди. Александрос був убитий, а Іспепелітель, пустив Я кров'ю свого власника, знову став зброєю темряви, і називався він Осквернений Іспепелітель. Король-лич відродив Александроса, зробивши з нього Лицаря смерті, і уклавши його душу в спаплюжений клинок.

Молодший син Могрейн, Даріон, коли підріс і зміцнів, приєднався до Срібного Світанку і відправився на пошуки батька. Його шлях лежав у Наксрамас, де в руки Даріон і потрапив Осквернений Іспепелітель.

Коли почалася атака Батога на Каплицю Останньої Надії , Даріон виступив проти Кел'Тузада . Він проткнув серце клинком , тим самим звільнимо і душу батька , і душі тисяч людей , підкорених Королем - Лічем .
Даріон зайняв місце батька , ставши Лицарем Смерті , але , під час останньої битви у Каплиці , дізнавшись про підступні плани Короля - Ліча і його зраду , Верховний Лорд кинув Осквернений Іспепелітель Тіріона Фордрінгу . Коли меч опинився в руках паладина , він очистився знову. Донині Тіріон є його повноправним власником , продовжуючи війну проти Батога .

Сульфурас, Рука Рагнароса(доступно)

(затраты времени на создание - рандом, зависит по большей части от дропа Око Сульфураса с Рагнарос и по меньшей от дропа Кровь Горы - хотя этот реагент можно купить на ауке;
реагенты на получение Сульфуронский молот - 8 Сульфуронский слиток, 20 Слиток черного железа, 50 Арканитовый слиток, 25 Субстанция Огня, 10 Кровь Горы, 10 Ядро лавы, 10 Огненное ядро)

Сульфурас - могутня зброя Рагнароса Повелителя Вогню. Він покритий елементіумом , а очей Сульфуруса , укладений глибоко в основі молота. Сульфуру гравійований рунами , які плавно перетікають по поверхні зброї. Сульфурас покритий шипами різних розмірів і має високу температуру. Зброя неймовірно масивне , навіть занадто масивне для більшості смертних Азерота . Коли яке-небудь істота помирає від Сульфураса , тіло жертви запалюється , залишаючи тільки купу попелу . Попіл трансформується в твердий і темний кристал . Цей кристал відомий як око Сульфурас і використовується послідовниками Рагнароса в древніх ритуалах.

Громовая Ярость, благословенный клинок Искателя Ветра(доступно)

(затраты времени на создание - рандом, зависит от дропа Наручники Искателя Ветра и Наручники Искателя Ветра;
реагенты - 10 Зачарованный элементиевый слиток -> понадобится 10 Слиток элементия, 100 Арканитовый слиток, 10 Огненное ядро + Сущность повелителя огня c Рагнарос при взятом квесте Громораан Искатель Ветра и обоих наручях в инвентаре - мне дропнулось с первого захода)

У часи Битви елементалів , Принц Громораан , Шукач вітру , був повалений в бою Повелителем Вогню Рагнаросом . Колишні соратники Принца , Гарр і Барон Геддона , зрадили його і прилучилися до Рагнаросу , ставши його лейтенантами . Рагнарос намагався знищити Принца Повітря , але так і не зміг. Однак він відібрав його силу і уклав її в артефактах : наручниках , які й віддав своїм лейтенантам .
Скільки точно минуло часу , ніхто зараз і не скаже , проте на просторах Сілітуса , де залишився повержений Принц , влаштувався культ Смеркового молота. Громораан безжально знищували його служителів , однак пожалів Демітріана , коли вони зійшлися в сутичці. Ця людина виявився подає великі надії шаманом , і Принц вирішив використати його можливості у своїх цілях: щоб той допоміг йому повернути колишню міць .

UA TOP Bloggers