Розширення для додавання відео на сайт Joomla 2.5Добавленіе відео та аудіо контенту на сайт Joomla, не повинно викликати труднощів. У каталозі розширень Joomla (JED) існують безліч розширень, вирішальних цю задачу, як за допомогою вбудованих посилань на відео і аудіо, так і за допомогою створення власної динамічної галереї. У статті відібрані 7 кращих розширень Joomla 2.5 для відео, розділених на 2 типи - "відео програвачі та галереї" і "відео канали".

Відео канал використовується для представлення відео з зовнішніх потокових сайтів, таких як YouTube, Vimeo і так далі. Ваш сайт не потребує використання великої кількості трафіку при використанні цього методу. Відеоплеєр, тим часом, дозволяє відтворювати відео з локальних папок або з зовнішніх потокових відео сайтів. Відеоплеєри можуть відтворювати багато форматів відео, якщо вони містять відповідні кодеки.

Вимоги:

  • Простота у використанні    
  • Підтримка більшості основних форматів відео: AVI, MP4, MPEG, FLV, WMV, і т.д.    
  • Підтримка популярних відео ресурсів: YouTube, Dailymotion, Vimeo    
  • Кілька галерей і плейлисти    
  • Інтегровані соціальні функції: Facebook, Twitter


    Далі перелік(список) відібраних мною плагінів та модулів для joomla.

1. Easy Embed Video - це найпростіший спосіб,дляінтеграціїпосиланьнавідеовваші статтінасайтіJoomla.

Easy Embed Video підтримує 10 сайтів з відео-контентом, від вас вимагається лише вставити посилання на сторінку з відео і флеш-плеєр з'явиться у вашій статті автоматично. Підтримуються наступні сайти: YouTube, MySpace, Vimeo, Youku і т.д. Потрібно близько 30 секунд, щоб опублікувати нову статтю з кліпом YouTube.

Якщо ви хочете розмістити звичайне посилання без автоматичної появи флеш-плеєра, просто вставте "{noembedvideo}" текст без лапок до статті.

2. Розширення розроблено Design Compass Corporation, Youtube Gallery дуже хороше розширення відео каналів для сайтів Joomla. Пакет включає в себе компонент, плагіни та модулі. Ви не тільки можете мати кілька галерей з улюбленим відео або плейлисти, але й можете змішувати різні джерела: YouTube, Vimeo, Yahoo Video, College Humor. Крім того, за допомогою плагіна можна легко додати галерею в ваші статті.

Тим не менш, розробка нормального дизайну є досить трудомістким заняттям.

allvideos joomla 2.5

3. Всі знають і люблять це розширення Joomla - AllVideos підтримує YouTube і Google Video, Vimeo, Dailymotion і т.д. Він може передавати своє власне відео, використовуючи 15 веб-сумісних форматів файлів, таких як FLV, SWF, MOV, MP4, WMV і так далі. Крім того, ви можете легко вставляти свій контент з вашого сервера в статті. Крім того, не важко змінити розташування всіх відео показаних на сайті Joomla за допомогою параметрів плагіна.

Ви можете використовувати синтаксис для відображення відео в різних розмірах. Але за допомогою цього плагіна, ви не зможете створити відео галерею.

hd-flv-player-free joomla 2.5

4. HD FLV Player Free є надійним розширенням підтримуючим закодоване відео FLV і H.264, включаючи MP4, M4V, M4A, MOV, MP4V, F4V з Youtube відео, потік з Amazon S3. Якщо ви хочете насолоджуватися флеш-відео з високою роздільною здатністю, це розширення, безумовно, для вас.

Існують три способи, щоб показати відео за допомогою HD FLV Player: пряме посилання на YouTube, зовнішній URL-адресу, завантажене відео. Крім того, завдяки панелі управління компонентом, ви можете легко змінювати розмір програвача для коректування дизайну, також можливо змінити мову відображення підказок, включити повноекранний режим, таймер, Zoom і т.п.

Ця програма дозволяє відтворювати відео лише з одного зовнішнього ресурсу, яким є Youtube, думаю це невеликий мінус для такого розширення.

all-video-share joomla 2.5

5. All Video Share продукт розробника Vinoth Kumar, це найкраще безкоштовне рішення для сайтів на Joomla серед численних програвачів та відеогалереї розширень. Він забезпечує 100% гнучкість і настроюваність функцій, які будуть абсолютно задовольняти вас.

Як і в HD FLV Player, AllVideoShare дає вам 3 способи для відображення відео: звичайне завантаження, вбудований код і Youtube URL. Він обробляє 13 форматів, таких як FLV, MP4, AAC і т.д.

На відміну від інших розширень, AllVideoShare має свій власний вбудований відеоплеєр з більш гнучкими варіантами дизайнів-скінів, включаючи резервні HTML5. Деякі інші функції: плагін Content Player для статей, опції коментування через Facebook, потокові методи такі, як RTMP і Lighttpd.

jw-player-advanced joomla 2.5

6. Якщо у вас високі вимоги до рішення для відтворення відео, варто задуматися над розширенням JW Player Advanced від Joomlarulez і Longtail Video. JW Player Advanced складається з плагіна JW Player Advanced і модуля JW Player Advanced. Але ці 2 типи розширення не стиснуті в один пакет.

JW Player Advanced дозволяє додати плеєр в вашу статтю. У цю версію плагіна додані: редактор плейлиста, численні можливості відтворення, автоматично згенерований плейлист, спливаючі вікна з JQuery або Highslide і так далі. Плагін і модуль підтримують потокове відео з онлайн платформ і HTML5. Крім того, він дозволяє поширювати відеоролики на Facebook і Twitter. Скіни побудовані на основі XML (Extensible Markup Language) файлів. Якщо ви можете створити XML-файли і зображення (наприклад, PNG файл), то ви можете створити скін. Таким чином, плеєр може мати багато красивих дизайнів.

hd-webplayer joomla 2.5

7. HD Webplayer являє собою потужне безкоштовне розширення для Joomla 2.5, який відтворює HD-відео на сайті. Пакет розширення складається з компонентів, модулів і плагінів, які вимагають спільну установку.

Розширення підтримує 13 форматів файлів, таких як FLV, MP4, M4V, MOV (H.264) і т.д. Для того, щоб компонент Webplayer був ще більш зручним, Help ToolBar була додана в кожен компонент сторінки. Крім цього, ви можете створити категорії та додавати відео з Youtube, ви можете завантажувати відео прямо з фронтендів сайту. Ваші друзі або глядачі зможуть легко поділитися відеороликами в соціальних мережах, таких як Facebook або Twitter.

Тим не менш володіє мізерними можливостями для настройки плеєра, а також мало варіантів обкладинки.

Категорія: Joomla
UA TOP Bloggers