Виникла потреба редагувати зображення засобами php чуток погуглив :) отримав ось такий списочок. Може комусь ще пригодиться.

PHP Thumb
Маленька бібліотека для роботи із зображеннями: зміна розмірів, поворот, Crop. Ви також можете додавати користувацькі функції. Може виконувати підряд кілька дій, без неодходімо зберігати і повторно ініціалізувати клас зі всіма маніпуляціями.

WideImage
ООП-бібліотека для роботи із зображеннями. Вона забезпечує простий спосіб підвантаження і зберігання зображень з файлів, баз даних та URL. Підтримує найбільш поширені графічні формати: GIF, PNG, JPEG, GD і GD2.

Smart Image Resizer
Дозволяє змінювати розмір і кропать будь-які зображення на вашому сайті фактично їх не торкаючись. Просто завантажте зображення в максимальному його розмірі а потім використовуйте будь-які його частини. Володіє безліччю корисних функцій.

class.upload.php
Це невеликий PHP-скрипт для закачування зображень та управління ними на сервері. Він може конвертувати зображення з одного формату в іншій, змінювати розмір, додавати мітки, водяні знаки і "розмивати" зображення. Ви можете використовувати його для файлів, завантажених з помошью HTML-форми, Flash Uploader або локальних файлів.

Категорія: Joomla
UA TOP Bloggers