Ви визначилися з темою свого майбутнього сайту. Прийшла пора подумати про ім'я. Сайту, як і людині, необхідно власне ім'я, воно називається доменним ім'ям, найчастіше його просто називають доменом. На відміну від простого людського імені, ім'я сайту повинна бути унікальною, тому що воно є своєрідним ідентифікатором сайту в мережі. Подумати про вибір та реєстрації домену варто завчасно з кількох причин.

По-перше, нехай у вас немає ще сайту, але ви отримаєте можливість зарезервувати найкращий для себе домен. В ідеалі, домен повинен відображати назву сайту і бути його латинської версією. Можливий такий варіант, що написавши сайт і давши йому ім'я, ви з подивом виявите, що всі відповідні латинські версії назви вже давно зайняті. Час іде і вдалих і милозвучних імен для сайтів стає менше і менше.

По-друге, назва сайту та домен є важливою частиною дизайну сайту, на яку відвідувач звертає увагу, тому з ними необхідно визначитися ще до початку робіт з оформлення сайту і розробці дизайну.

Здавалося б, процедура вибору і реєстрації доменного імені не являє, з себе, нічого складного. Проте, недосвідчений чайник на цьому етапі може зробити ряд помилок, про які надалі може пошкодувати.

Ви можете прямо зараз підібрати доменне ім'я для свого майбутнього сайту.

УВАГА! Вибравши домен, реєструйте його відразу ж, не чекайте, поки його перехоплять кіберсквотери, що спеціалізуються на скуповуванні і перепродажу доменів. Аж надто ці товариші спритні. Сьогодні ви включаєте усі свої креативні здібності, в муках народжуєте домен, перевіряєте його. З радістю виявляєте, що потрібний вам домен не зайнятий, в надії на те, що ви один такий розумний і кмітливий, відкладаєте реєстрацію домену. А завтра ось тобі НА! А домен то, вже зайнятий і ціна, яку за нього просять вже іншого порядку.

Найперше питання, який вам доведеться вирішити - домен якого рівня ви будете реєструвати, другого або третього.

Категорія: SEO
UA TOP Bloggers