Колись коли створив цей портал, сайт, блог :) чи по старому просто домашню сторінку.... Випадково надибав рейтинг блогів http://top.blog.net.ua/ який якраз зараз і надихнув мене почати ряд статтей по рейтингам блогів, а саме провести пошук ресурсів, які виміряють, зміряють, вираховують і т.д.) рейтинг блогів в своїх каталогах. А все лише тому, що попав в першу десятку блогів в цьому рейтингу. :)

В звязку з бажанням попасти в більший і кращий рейтинг, та почати карабкатись по ньому буду робити підбірку веб-ресурсів рейтингів блогів і потихеньку створювати їх опис з плюсами та мінусами, які буду знаходити під час роботи з ними. І саме головне :) Чи вплинуть вони на просування ресурсу та його розвиток, чи нічого не зміниться.

http://top.blog.net.ua/ Ресурс заснований (невідомо коли :) на сайті дати нема) ну як мінімум йому вже 3 роки є. Рейтинг складається з відвідуваності ресурсу по унікальним українським хостам.

 

Всі рейтинги ресурсів, буду намагатись шукати лише Українські :) навіщо нам російські да?) Хоча якщо якийсь гут буде, і лояльний до українських блогерів, то і його додам до цього списку.

Категорія: SEO
UA TOP Bloggers