Сайт Інтернет магазин

Цей тип веб-сайту являє собою систему торгівлі через Інтернет засновану на довірі покупців до клієнта. Існує дві підкатегорії:
1. Оплата за рахунком.
2. Он-лайн купівлі згідно свого особового рахунку на сайті.

Перше дозволяє швидко запустити в експлуатацію вебсайт з будь-яким набором послуг або товарів. Для замовлення необхідно вибрати товар-послугу (зазвичай є посилання покласти в корзину або купити), далі перейшовши на сторінку кошик можна виписати собі рахунок. Цей рахунок оплачується в банку і після оплати товар-послуга вже доступна клієнту сайту.

Другий спосіб складніший, оскільки він вимагає інтеграції з системою 1С або інтернет-банкінгом продавця. Відвідувач зареєструвавшись може поповнити свій віртуальний рахунок на сайті через квитанцію або інші реквізити на сайті. І після поповнення здійснювати купівлю товару в будь-який час дня і ночі.

Існують декілька підходів до розробки-купівлі e-магазинів.

1. придбати за низькою вартістю e-магазин, скачаний раніше з інтернету. Такі магазини розробляють люди з усього світу. Вони ніколи не стали б враховувати Ваші інтереси, від чого сам продукт виходить не таким яким треба. Код цього магазину легко вивчити - адже він доступний з інтернету. Такі магазини пропонують студенти за "сто карбованців". Такі магазини важко або неможливо розвивати по функціональності. Якщо виникне проблема - студент не стане відповідати за нього. Адже він його не розробляв. Відповідальності немає.

2. придбати за ВИСОКОЮ вартості e-магазин, скачаний раніше з інтернету. Теж що і в п.1 тільки за винятком ціни, вона більше.

Жоден e-магазин не зможе задовольнити побажання замовника, це рівносильно спробі економіку США накласти на економіку України - вона не підійде і не буде працювати так як треба

3. орендувати той же самий (скачаний з інтернету) e-магазин. На одному з сайтів (українські розробники сайтів), пропонують запуск такого проекту з т.з. дизайном за 800грн (разово), далі щомісячні платежі по 400 грн. За весь цей час вони пропонують нарощувати "безкоштовно" сайт різним функціоналом, який Вам не потрібен. По суті за Ваші гроші нав'язують не потрібні речі. Вас легко заманити, адже старт з 800грн ... далі по 400грн. Причому, швидкість "запуску" таких арендованих магазинів порівнянна з ексклюзивною розробкою (тобто під замовлення).

Кошторис орендованого магазину: 800грн + 400грн х11 міс = 5200 грн.

Також Вам нагадаємо, що на тому ж сайті пропонують дод. послуги

- Індивідуальний дизайн.

- Реалізація специфічних вимог і побажань щодо функціональності інтернет-магазину.

тобто ціна буде більше, адже "стандартний дизайн" Вам не підійде, і друге, Вас напевно щось не влаштує в роботі магазину, Ви захочете (змінити, рівносильно додати) функціонал. Разом> 5200грн.

4. це під замовлення.


Резюме можливості подібних вебсайтів:
• реклама товарів і послуг;
• прийом замовлень на товари іілі послуги;
• відвідувачеві пропонуються різні варіанти оплати замовлених товарів і послуг;
• можлива миттєва оплата через Інтернет замовлених товарів і послуг;
• відвідувач має можливість зареєструватися за допомогою логіна та пароля і надалі використовувати вже запроваджені ним дані при вході до розділів сайту;
• відвідувач має можливість виписати рахунок на оплату товарів і послуг, службовець одночасно підтвердженням прийняття замовлення;
• забезпечується дотримання конфіденційності здійснюваних угод;
• операції можуть здійснювати як фізичні, так і юридичні особи;
• та інше ...

Терміни виготовлення: 14-21 день без урахування часу реєстрації сайту.

Категорія: SEO
UA TOP Bloggers