Як вибрати ім'я сайту - Список доменів

Домен - це ім'я сайту, і від того яке воно буде, залежить його популярність в тій чи іншій пошуком машині.

Доменне ім'я - найголовніша частина в назві тому, що найчастіше доменне ім'я визначає назву фірми, або вид послуги, що надається, але частіше завжди товар, який пропонується майбутнім клієнтам.

Доменна зона, друга частина домену, не менш важлива частина, вона визначає головним чином в якій області (для України) Ви припускаєте вести свій бізнес, саме тому важливо на першому еатапе визначитися з доменною зоною, буть то обласна або загальна Українська.

Так само як і зазначення виду діяльності підприємства, можна вказувати кілька доменних зон, на випадок якщо плани Вашого підприємства не обмежуються одним місто.

Прийнято в міжнародній класифікації розділяти кілька зон доменних імен:

com commercial (комерційні)
edu educational (освітні)
gov goverment (урядові)
mil military (військові)
net network (організації, що забезпечують роботу мережі)
org organization (некомерційні організації)
biz для бізнесу
pro для професіоналів
info для інформаційних сайтів
tv для телевізійних компаній

Кожна країна (держава) має свій географічний домен з двох літер або його повного назву в транслітерації.

Для України

. Ua

Україна Замовити розробку сайту по Україні
. Cherkassy.ua

. Ck.ua

Черкаси Замовити розробку сайту в Черкасах
. Chernovtsy.ua

. Cv.ua

Чернівці Замовити розробку сайту в Чернівцях

. Crimea.ua

Крим Замовити розробку сайту в Криму
. Donetsk.ua

. Dn.ua

Донецьк Замовити розробку сайту в Донецьку

. Dp.ua

Дніпропетровськ Замовити розробку сайту в Дніпропетровську
. Ivano-frankivsk.ua

. If.ua

Івано-Франківськ Замовити розробку сайту в Івано-Франківську
. Kharkov.ua

. Kh.ua

Харків Замовити розробку сайту в Харкові
. Kherson.ua

. Ks.ua

Херсон Замовити розробку сайту в Херсоні

. Khmelnitskiy.ua

Хмельницький Замовити розробку сайту в Хмельницькому

. Kiev.ua

Київ Замовити розробку сайту в Києві
. Kirovograd.ua

. Kr.ua

Кіровоград Замовити розробку сайту в Кіровограді
. Lugansk.ua

. Lg.ua

Луганськ Замовити розробку сайту в Луганську

. Lutsk.ua

Луцьк Замовити розробку сайту в Луцьку

. Lviv.ua

Львів Замовити розробку сайту у Львові
. Nikolaev.ua

. Mk.ua

Миколаїв Замовити розробку сайту в Миколаєві
. Odessa.ua

. Od.ua

Одеса Замовити розробку сайту в Одесі
. Poltava.ua

. Pl.ua

Полтава Замовити розробку сайту в Полтаві
. Rovno.ua

. Rv.ua

Рівне Замовити розробку сайту в Рівне

. Sebastopol.ua

Севастополь Замовити розробку сайту в Севастополі

. Sumy.ua

Суми Замовити розробку сайту в Сумах
. Ternopil.ua

. Te.ua

Тернопіль Замовити розробку сайту в Тернополі
. Uzhgorod.ua

. Uz.ua

Ужгород Замовити розробку сайту в Ужгороді
. Vinnica.ua

. Vn.ua

Вінниця Замовити розробку сайту в Вінниці
. Zaporizhzhe.ua

. Zp.ua

Запоріжжя Замовити розробку сайту в Запоріжжя
. Zhitomir.ua

. Zt.ua

Житомир Замовити розробку сайту в Житомирі

Правила вибору доменного імені

. UA

На сьогоднішній день в зоні. UA зареєструвати домен можуть лише власники зареєстрованих знаків товарів і послуг, які охороняються законодавством України або міжнародним правом. При подачі заявки на реєстрацію домену в зоні. UA обов'язково потрібно надати копію свідоцтва про реєстрацію знака для товарів і послуг (торговельної марки) в Україні виданого Держдепартаментом інтелектуальної власності України, або копію свідоцтва про міжнародну реєстрацію торгової марки. Якщо торговельна марка в оригіналі написана російськими або українськими літерами, то для реєстрації домену рекомендується використовувати транслітерацію затверджену Держстандартом України. Термін делегування домену в зоні. UA - 1 чи 2 роки, або період реєстрації товарного знака, якщо він коротший двох років.

. BIZ.UA

Домен. BIZ.UA є доменом загального призначення, і вважається альтернативним по відношенню до домену. COM.UA. Домен в зоні. BIZ.UA може зареєструвати будь-який бажаючий, якщо в момент подачі заявки таке доменне ім'я було вільно. Для реєстрації домену в зоні. BIZ.UA, доменне ім'я має містити латинські символи, цифри або дефіс, і не повинно суперечити загальноприйнятим моральним нормам. Доменні імена в зоні. BIZ.UA делегуються строком на 1 чи 2 роки. Мінімальна кількість символів в домені - 3, максимальне - 63.

. CO.UA

Домени в зоне.CO.UA реєструються без особливих вимог, оскільки домен. CO.UA є доменом загального призначення. Період делегування домену в зоні. CO.UA - 1 рік. Мінімальна кількість символів в домені - 1, максимальне - 63.

. COM.UA

Домен. COM.UA є доменом загального призначення. Спочатку зона. COM.UA була призначена для комерційних організацій. Сьогодні домен в зоні. COM.UA може зареєструвати домен будь-який бажаючий, якщо в момент подачі заявки таке доменне ім'я було вільно. Доменні імена в зоні. COM.UA делегуються строком на 1 чи 2 роки. Мінімальна кількість символів в домені - 1, максимальне - 63.

. EDU.UA

Зона. EDU.UA призначена для реєстрації доменів навчальних закладів (приватних і державних). Для реєстрації домену в зоні. EDU.UA. Доменне ім'я повинне базуватися на абревіатурі офіційної назви навчального закладу, зареєстрованого Міністерством освіти України. При реєстрації можливе розширення доменного імені з метою виключення повтору чи у випадку, якщо доменне ім'я вже зайняте.

. GOV.UA

Домен. GOV.UA призначений для обслуговування державних установ та організацій України, які ведуть свою діяльність відповідно до чинного законодавства України. Для реєстрації домену в зоні. GOV.UA потрібно відправити офіційно лист Адміністратору домену. GOV.UA з печаткою організації та підписом керівника установи чи організації.

. IN.UA

У зоне.IN.UA реєструються виключно приватні (приватні) доменні імена. Бажаючі зареєструвати домен в зоні IN.UA самостійно добирають собі доменне ім'я, яке включає від 3 до 63 символів. Доменні імена з одного або двох символів реєструватися не будуть!

. NET.UA

Домени в зоні NET.UA можуть зареєструвати юридичні особи, які зареєстровані на території України і надають мережеві послуги на території України. Обов'язковою умовою делегування домену в зоні. NET.UA є наявність primary і не менше одного secondary серверів і їх працездатність. Домен в зоне.NET.UA делегується на термін 1 рік. Мінімальна кількість символів в домені - 3, максимальне - 63.

. ORG.UA

Зона. ORG.UA призначена для організацій, установ та юридичних осіб. Домен в зоні. ORG.UA може зареєструвати як юридична, так і фізична особа. Домени в зоні. ORG.UA реєструються, якщо домен не відповідає правилам доменних зон NET.UA, COM.UA, EDU.UA або GOV.UA.
Категорія: SEO
UA TOP Bloggers