Для більшості чайників питання "Як вибрати тему для сайту?" стає самим болісним. Щоб полегшити собі муки вибору, визначитеся спочатку з мотиваціями. Навіщо ви хочете зробити сайт? Які свої потреби ви хочете задовольнити? Ви хочете заробити море грошиків або питання заробітку вас взагалі не цікавить?

У будь-якому випадку, незалежно від того, які особисті цілі ви переслідуєте, перш за все ви створюєте сайт для людей і сподіваєтеся, на те, що саме, на ваш сайт прийдуть натовпи відвідувачів. А що корисного і цікавого ви можете запропонувати людям? Пам'ятайте, що тема сайту повинна бути цікава не тільки вам, але й користувачам мережі.

Пишемо список тем

Отже, зберіть мізки в купу, наморщив лоба і гарненько подумайте, якими унікальними знаннями ви володієте, чим захоплюєтеся, що вам по справжньому цікаво і про що ви хотіли б розповісти світові. Практично будь-яка тема може стати основою вашого майбутнього сайту. Візьміть ручку і папір і обов'язково запишіть, що прийшли вам в голову ідеї.

- Ви багато років розводите домашніх їжачків? Пишіть!

- Ви розробили свою методику «Як стати щасливою людиною, встаючи вранці тільки з лівої ноги»? Відмінно! Пишіть!

- Ви є щасливим володарем автомобіля «Лада Калина» і проводите всі вихідні в гаражі, з коханим металоломом :), розбираючи і збираючи її. Ви знаєте всі ерогенні зони своєї улюбленої машини, про що і хочете розповісти побратимам по нещастю. Відмінна тема сайту! Пишіть!

Отже, ви написали список тем, які можуть стати контентом вашого майбутнього сайту. На всякий випадок запам'ятаєте «контент» - це тематичний зміст сайту.

Перевіряємо інтерес людей до обраних тем

Далі вам належить з'ясувати, чи цікаві користувачам мережі ваші теми, тому що саме від тематики залежить наскільки буде популярним і відвідуваним ваш сайт. Очевидно, що проблема з вибором тематики сайту виникає тільки у тих, хто хоче заробити грошей в інтернеті, але поки не знає, як. І питання на чому зробити свій перший мільйон мучить ваш мозок і терзає душу. Успішність вашого сайту і відповідно кількість зароблених на ньому грошиків безпосередньо залежать від кількості відвідувачів. В іншому випадку, вибирайте будь-яку тему і ваші півтора відвідувача :) вас обов'язково знайдуть.

Відкрию вам «великий» секрет - основна маса відвідувачів заходить на сайти через пошукові системи. У мережі мільйони сайтів і блогів і сотні мільйонів користувачів. Пошукові системи є природним сполучною ланкою між бажанням користувачів знайти потрібну інформацію і бажанням власників сайтів отримати зацікавлених користувачів, їх увагу, їхні гроші, їх дії і думки. Це, мабуть, головний принцип, навколо якого все крутиться. Коли ви шукайте в інтернеті якусь інформацію, ви набираєте запит (поєднання слів) по цікавить вас темі в пошукових системах Яндекс, Google, Rambler і інших. Пошукові системи ведуть статистику таких запитів, по цій статистиці і можна з'ясувати, наскільки популярна та чи інша тема у користувачів мережі.

Статистику пошукових запитів можна подивитися за наступними посиланнями:

Яндекс Рамблер Google

Набираємо різні ключові слова з обраної теми і дивимося статистику запитів. Далі проводимо більш детальний аналіз обраної теми з урахуванням характеристики цільової аудиторії.

Категорія: SEO
UA TOP Bloggers