Ви можете зареєструвати домен самостійно або звернутися до посередника. Послуги з реєстрації доменних імен можуть надавати як вузько спеціалізовані компанії, які займаються тільки реєстрацією доменів, так і хостингові компанії, що надають цю послугу як супутню до хостингу.

1. Зареєструвати домен самостійно, ви можете у акредитованих реєстраторів доменних імен. Вони також надають послуги хостингу. Найбільшими і найнадійнішими реєстраторами вважаються:

2. Деякі хостингові компанії практикують надання доменних імен безкоштовно або із значною знижкою при покупці дорожче хостинг-плану або при передоплаті тривалішого періоду. Однак у цьому випадку завжди слід звертати увагу на чиє ім'я реєструється домен (тобто хто буде його безпосереднім орендарем). Цей факт може виявитися вирішальним, якщо ви, наприклад, захочете змінити хостинг-провайдера. Якщо домен зареєстрований не на вас, швидше за все ви не зможете забрати його з собою до іншого провайдера.

3. Крім того, ваш інтернет-провайдер швидше за все теж може зареєструвати вам домен. Але якщо окрім доступу до мережі Інтернет, інтернет-провайдер не надає весь спектр хостінг-послуг на професійному рівні, то, як правило, реєструвати домен через інтернет-провайдера менш зручно і більш дорого.

Який варіант реєстрації обрати - вам вирішувати.

Далі вивчіть десять правил вибору домену.

Категорія: SEO
UA TOP Bloggers