Це питання на кшталт питання - «Де жити? В окремій квартирі або в гуртожитку? ». Домен вашого сайту - це не просто ім'я, це ваше ставлення до свого сайту. Який будинок ви хочете для свого дітища?

Якщо ви мрієте про серйозний інтернет-проект і збираєтеся заробляти гроші - реєструйте доменне ім'я другого рівня. Практично всі домени другого рівня коштують грошей.

За невелику плату ви станете повноправним власником свого доменного імені з усіма правовстановлюючими документами і дасте всім зрозуміти, що маєте дуже серйозні наміри по відношенню до свого проекту.

Ви можете прямо зараз підібрати доменне ім'я для свого майбутнього сайту.

Вибравши домен, реєструйте його відразу, не чекайте, поки його перехоплять кіберсквотери, що спеціалізуються на скуповуванні і перепродажу доменів. Навіть якщо потім передумаєте - початкова вартість домену нікчемна в порівнянні з тією, яку запросять, якщо доведеться його перекуповувати.

Ви будете мати повну свободу на своєму сайті, ніхто не буде вам вказувати яку рекламу розміщувати на сторінках.

Унікальне ім'я зробить вас незалежним від хост-провайдера, який надає вам сервер для розміщення сайту. Ви можете в будь-який час змінити місце хостингу, але ваш адреса залишиться таж сама.

Навіть пошукові роботи більше поважають домени другого рівня, ніж третього.

Якщо ви не маєте наміру розщедрюватися і тільки хочете зробити сайт для себе коханого - ваш шлях лежить на безкоштовні хостинги, за безкоштовними доменами. Безкоштовні вони в тому сенсі, що за них не треба платити гроші, а от проблем ви отримаєте вдосталь.

Як правило безкоштовні домени - це домени третього рівня, типу «site.narod.ru», які жорстко прив'язані до якогось хосту. Змінивши хост-провайдера, ви будете змушені змінити домен, з усіма витікаючими з цього наслідками.

Ви не будете володіти законними правами на домен. Немає жодних гарантій, що хостинг не припинить послугу надання безкоштовних доменів. А якщо він це зробить, то сайт, по суті, залишиться без домену. Так як ви нічого не платите, то нічого не можете вимагати. Тобто, з вашим сайтом в будь-який момент може трапитися що завгодно. І звинувачувати буде нікого.

Вас можуть зобов'язати показувати нав'язливу рекламу, від якої вас самого буде нудити, а що говорити про відвідувачів.

Доменне ім'я вашого сайту стане довшим. І взагалі пошукові системи не дуже люблять домени третього рівня.

На безкоштовному хостингу з безкоштовним доменом третього рівня, ви будете почувати себе, як безправний мешканець в гуртожитку.

Але найголовніше, отримуючи безкоштовний домен третього рівня, ви як би говорите всім, що у вас навіть немає грошей на власний домен і платний хостинг.

Очевидно, що використовувати домени третього рівня для серйозних проектів не варто, хоча - вирішувати вам. Хочете виглядати круто - купуйте домен другого рівня, тим більше, що коштує він не так вже й дорого.

Далі ви можете познайомитися з варіантами реєстрації доменного імені.

Категорія: SEO
UA TOP Bloggers